Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który warto spędzić w gronie najbliższych. Zanim wybierzesz się na kolację wigilijną, przygotuj świąteczne upominki dla każdego członka rodziny. Idealny prezent powinien zaskoczyć osobę obdarowaną i musi też sprawić jej radość. Dlatego dzisiaj przygotowaliśmy dla ciebie 5 oryginalnych pomysłów na wyjątkowe podarunki.

Stylowe etui na telefon

Stylowe etui na telefon to dodatek, który zawsze się przydaje i nigdy nie wychodzi z mody. Jeśli wiesz, że bliska ci osoba właśnie szuka nowej obudowy do smartfona, to znajdź dla niej ciekawy model z unikalną grafiką. W tym celu możesz się zdecydować na etui w formie przezroczystej nakładki lub magnetyczne etui z klapką i podstawką. Ważne, by obudowa była kompatybilna z danym telefon i musi być też wykonane z dobrej jakości materiałów. Obecnie bardzo modne są pokrowce na telefon zrobione ze skóry lub wysokogatunkowego tworzywa sztucznego.

Funkcjonalny smartfon

Producenci co roku wypuszczają na rynek nowe smartfony wzbogacone o ciekawe funkcjonalności. Jeśli chcesz znaleźć prezent, który zachwyci bliską ci osobę, to możesz się zdecydować na model z NFC. Jest to specjalny moduł umożliwiający szybką i bezprzewodową komunikację między dwoma wybranymi urządzeniami. Telefony z NFC to wygodne rozwiązanie dla osób, które często płacą smartfonem za różnego rodzaju usługi lub przesyłają współpracownikom duże pliki.

Uniwersalna ładowarka sieciowa

Smartfony, laptopy, bezprzewodowe słuchawki i wiele innych sprzętów codziennego użytku wymaga regularnego ładowania. Dlatego bardzo dobrym pomysłem na prezent będzie zakup uniwersalnej ładowarki sieciowej z co najmniej dwoma złączami USB typu C i kablem w zestawie. Przy czym zwróć uwagę, aby ładowarka sieciowa była dopasowana kolorystycznie do danego telefonu. Przydatnym gadżetem może być również ładowarka samochodowa lub ładowarka indukcyjna.

Dopasowany uchwyt na telefon

Jeśli twój partner lub partnerka korzysta z nawigacji w telefonie podczas jazdy samochodem, to znakomitym prezentem świątecznym będzie dopasowany uchwyt na telefon. Ten drobny dodatek znacząco zwiększy bezpieczeństwo twoich bliskich w tracie podróży. Pamiętaj, aby wybrać uchwyt, który będzie łatwy do zamontowania na szybie. Idealny model powinien być także wyposażony w regulację wysokości i kąta nachylenia.

Wydajny powerbank

Nie ma nic gorszego niż rozładowany telefon, gdy w okolicy nie ma możliwości podłączenia ładowarki. Dlatego wydajny powerbank to doskonały upominek na święta, który na pewno zostanie doceniony. W branżowych sklepach bez problemu znajdziesz modele o bardzo dobrych parametrach. Znajdź urządzenie o dużej pojemności, które będzie intuicyjne w obsłudze. Nowoczesne powerbanki mogą działać na kabel lub mogą być wyposażone w funkcję ładowania indukcyjnego. Jeśli chcesz zrobić duże wrażenie na osobie obdarowanej, to wybierz model z ciekawym nadrukiem lub grafiką, która będzie nawiązywała do jej zainteresowań.