Dwuczęściowe kostiumy motocyklowe to idealna opcja dla wszystkich kierowców, którzy szukają rozwiązań zapewniających bezpieczną i komfortową jazdę. Modele od RST pozwolą połączyć styl i wygodę jazdy w każdych warunkach. Sprawdź, co oferuje kombinezon tej firmy i jak sprawdza się w trakcie użytkowania.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu – nowe technologie

Tworząc dwuczęściowy kombinezon aerodynamiczny, RST postawiło przede wszystkim na bezpieczeństwo. Strój wykonany jest z najwyżej jakości skóry garbowanej i licowanej – wykorzystano tutaj skórę bydlęcą, charakteryzującą się wyjątkową trwałością. Jej grubość nie przekracza 1,2 mm, dzięki czemu materiał umożliwia przenikanie powietrza i zapobiega powstawaniu odparzeń. W miejscach szczególnie narażonych na przetarcia założone są specjalne, potrójne szwy z nici nylonowej, która zapewnia wysoki komfort i bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

Na plecach, kolanach, barkach i łokciach znajdują się certyfikowane ochraniacze CE. Chronią one newralgiczne punkty, które narażone są na kontuzje i otarcia podczas nawet niewielkich wypadków. Wykonano je w autorskiej technologii RST Contour Plus, która zapewnia nie tylko niesamowity poziom bezpieczeństwa, lecz także wysoką wygodę użytkowania.  Dodatkowym zabezpieczeniem kierowcy motocykla jest garb aerodynamiczny, który umożliwia szybką, komfortową jazdę w każdych warunkach. Taki układ kombinezonu zmniejsza siłę mięśni, która będzie potrzebna do utrzymywania głowy prosto w trakcie jazdy.

Materiał wykonania – specjalna skóra

Przy rozwiązaniach tej firmy można zawsze liczyć na wysoką jakość – bez względu na to, czy chodzi o spodnie RST, czy kompletne kombinezony. Skóra jest niezwykle przyjemna w dotyku, co przekłada się na wygodę użytkowania. Dodatkowo ciekawe elastyczne wstawki oraz wykończenia przyciągają wzrok i zawsze wyglądają stylowo. Co najważniejsze, nic nie uwiera i wszystko dobrze układa się na ciele.

Skóra licowana i garbowana sprawdza się pod różnymi względami, spełniając wszelkie wymagania dotyczące komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Pozwala przenikać powietrzu, dzięki czemu skóra może oddychać, nie przegrzewa się i nie powstają na niej żadne otarcia. Przy upadku materiał kombinezonu chroni przed uszkodzeniami. Co równie ważne, skórę bydlęcą bardzo łatwo się czyści – w większości przypadków wystarczy delikatnie przemyć kombinezon, by wyglądał jak nowy.

Wytrzymałość na wysokim poziomie – idealna na wycieczki w nieznane

Standard wykonania kombinezonu od RST i zastosowane materiały sprawiają, że całość jest wyjątkowo trwała. Nawet przy intensywnej eksploatacji wszelkie rzepy, pasy i suwaki nie ulegają żadnemu uszkodzeniu. Całość kombinezonu sprawdza się świetnie niezależnie od pogody i warunków na drodze. Dobry materiał, świetne wykonanie i ciekawe dodatkowe elementy – to wszystko przekłada się na idealny kombinezon do miasta, jak również na długie, ekstremalne trasy.

Udogodnienia dla motocyklistów – kieszenie, podpinki i pasy

Kombinezon RTS ma kilka udogodnień, które przełożą się na zwiększoną wygodę podróżowania. To między innymi dwie kieszenie zewnętrzne i wewnętrzne – do tego wraz ze strojem w zestawie znajduje się specjalna podpinka w postaci kamizelki. To idealny sposób na ocieplenie w zimne dni lub podczas wietrznej pogody. W ten sposób komfort jazdy nie jest zależny od warunków atmosferycznych.

Odzież marki RST cechuje się niezwykłą jakością wykonania i komfortem użytkowania. Firma ma w swojej ofercie nie tylko kombinezony, lecz także spodnie, kurtki oraz różne akcesoria, np. rękawice. Te ostatnie świetnie sprawdzą się w kombinacji z dwuczęściowym kombinezonem aerodynamicznym.