Wśród wielu udogodnień i gadżetów, jakie oferuje nam współczesny rynek, możemy zauważyć produkty, które znacząco wyróżniają się swoim designem i nowoczesnością. Wśród nich znajdują się także słuchawki Airpods. Te niepozorne, małe urządzenia, sprawiają, że muzyka przechodzi na zupełnie nowy poziom i dostarcza nam znacznie więcej frajdy. W renomowanych salonach apple możemy znaleźć te słuchawki w aż trzech odsłonach, wersji podstawowej, pro, a także Max. Czemu są takie wyjątkowe? Przekonajmy się! 

Airpods na miarę naszych potrzeb! 

Omawiając wszystkie wersje najnowszych słuchawek musimy zacząć od tej podstawowej i najbardziej popularnej. Airpods sprzedawane są wraz z estetycznym etui, które nie tylko świetnie się sprawdza jako pudełko, ale też pełni rolę ładowarki. Aby podpiąć je do telefonu wystarczy zbliżyć urządzenia do siebie i wykonać krótki ruch palcem. Inteligentny produkt sam wychwytuje kiedy znajduje się w uszach i od tego momentu rozpoczyna odtwarzanie muzyki. 

Ponadto Airpods doskonale nadają się do prowadzenia długich rozmów telefonicznych. Za pomocą zaawansowanych funkcji wyciszają hałas otoczenia i skupiają się na Twoim głosie w taki sposób, aby odbiorca doskonale mógł Cię zrozumieć. Bezprzewodowe słuchawki mogą działać bez przerwy aż przez 5 godzin. Po tym czasie wystarczy podłączyć je do ładowania zaledwie na 15 minut, aby móc znowu odtwarzać muzykę przez kolejne 3 godziny. To – jak dotąd – najlepszy wynik produktów. O skrajnym wyczerpaniu baterii w słuchawkach przypomni nam komunikat wyświetlany na urządzeniu. 

Airpods Pro to drugi produkt, który zasługuje na wyróżnienie. Twórcy tych słuchawek zadbali o maksymalny komfort dla użytkowników. Dzięki doskonałej znajomości naszych potrzeb stworzono trzy rozmiary (L, M, S), które perfekcyjnie pasują do naszych uszy i skutecznie wyciszają zewnętrzny hałas, abyśmy mogli skupić się jedynie na przyjemnych dźwiękach muzyki. Dzięki przestrzeniom redukującym ciśnienie używanie słuchawek jest praktycznie niewyczuwalne. 

Ostatni produkt z serii Airpods to Airpods Max, czyli słuchawki wokół uszne. To prawdziwa innowacja, na którą czekali wszyscy fani Apple. Doskonale dopasowane do każdego kształtu głowy słuchawki gwarantują perfekcyjnie czysty dźwięk, pozbawiony hałasów z otoczenia. Opaska z oddychającej siateczki rozkłada ciężar słuchawek i zmniejsza nacisk na głowę a rama ze stali nierdzewnej gwarantuje nam wytrzymałość i komfort przez wiele lat. Pokrętło digital umożliwia nam sprawne regulowanie głośności, odbieranie połączeń i zmianę piosenek. Wybierz swoje perfekcyjne słuchawki już dziś i ciesz się nowym dźwiękiem!