Twórcy najnowszego apple watch dali nam kolejny powód do ogromnego zachwytu. Nowoczesny, super inteligentny zegarek posiada obecnie jeszcze większy wyświetlacz przy takim samym rozmiarze urządzenia, dzięki czemu wszystkie funkcje widzimy lepiej i wyraźniej, a wchodzenie w jakąkolwiek interakcję jest prostsze! Dużym udogodnieniem, na które liczyło znaczne grono fanów marki Apple jest stale podświetlony ekran Retina. Dzięki tej funkcji wyświetlacz oferuje nam w każdym momencie wygodny podgląd do zapisanych treści, godziny, daty, a także pomiarów. Co jeszcze możemy zauważyć w nowym urządzeniu? 

Apple Watch taki jak trzeba! 

Już na pierwszy rzut oka smartwatch wyróżnia się niebywałą gładkością. Doskonałe połączenie krawędzi z większym i wyraźniejszym wyświetlaczem rewelacyjnie komponuje się ze sobą i umożliwia komfortowe użytkowanie przez cały dzień! Większy ekran to także większe możliwości, producenci odpowiednio zmodyfikowali przyciski w nowym Watchu, aby pisanie, korzystanie z kalkulatora, czy też stopera było wygodniejsze. W najnowszym inteligentnym zegarku mamy możliwość ustawienia aż trzech stoperów jednocześnie, aby móc w dowolny sposób kontrolować różne osiągi. 

Do produkcji nowego apple watch wykorzystano najodporniejsze szkło, które gwarantuje bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat. Ponadto urządzenie posiada klasę IP6X, która gwarantuję skuteczną ochronę przed pyłem, a także klasę WR50, niezbędną do urzymania wodoodporności. 

produkt Apple to także wielki ukłon w stronę zdrowia. Doskonałej jakości czujnik umożliwi szybkie i precyzyjne zmierzenie natlenienia krwi, wykonanie EKG, sprawdzenie tętna oraz ciśnienia. Dzięki tej funkcji mamy realną szansę dostarczyć swojemu lekarzowi wszystkich niezbędnych informacji, dotyczących naszego stanu zdrowia. Osoby cierpiące na nadciśnienie i inne choroby sercowe z całą pewnością docenia możliwość samodzielnego wykonania EKG. W przypadku nieprawidłowości aplikacja samodzielnie poinformuje nas o zaburzeniach, jakimi mogą być migotania przedsionków. Standardowe monitorowanie snu pozwoli nam lepiej przyjrzeć się swojej rutynie i wypracować u siebie odpowiednie nawyki, dążące do spokojnego odpoczynku. 

Nowoczesna bateria potrzebuje zaledwie 45 minut, aby móc naładować się do 80%. Po tym czasie możesz zyskać nową motywację dzięki setkom treningów i muzyce dostępnej w Apple Music. Dzięki łączności telefonicznej treningi stają się przyjemniejsze – zaawansowane funkcje pozwalają Ci na założenie zegarka i pozostawienie telefonu z domu – to właśnie z tego urządzenia z łatwością wykonasz telefon, zapłacisz za zakupy, otworzysz dom i zrobisz mnóstwo innych rzecz. Przekonaj się jakie to proste!