Wśród najbardziej pożądanych ubrań nawiązujących do stylu streetwear czyli tzw. mody ulicznej, szczególnym uznaniem cieszą się te projektowane i produkowane przez polską markę Prosto. Stylowa czapka, spodnie, bielizna, koszulka ale i kultowa bluza Prosto, to ubrania, po które chętnie sięgają dziś zarówno młodzi, szukający wygodnych i nieco zbuntowanych ubrań, starsi, którym zależy przede wszystkim na świetnej, gatunkowej jakości produktu, jak i przedstawiciele muzyki hip-hop czy rap – od lat doceniający odzież tego przedsiębiorstwa.

Czym wyróżniają się bluzy marki PROSTO?

Bluza Prosto to ten element odzieży, który z jednej strony zachwyca fanów streetwear’u swoją prostotą, klasyką formy, niepowtarzalnością i unikalnym krojem, jak i z drugiej, robi wrażenie wygodą noszenia. Istniejąca od 2000 roku marka Prosto słynie z tego, że dba o każdy najmniejszy detal wytwarzanej przez siebie odzieży. Nie uznaje kompromisów między jakością, a wyglądem i ceną, a każdy szczegół odzieży tworzy tak, by był on połączeniem wszystkich trzech powyższych zalet.

Bluza Prosto – różne warianty

W ramach swojej oferty polski producent przygotował dla klientów cztery klasyczne warianty bluz, które można dobrać i pod kątem pory roku i tego, jaki typ lubi się nosić najbardziej. Kolorowe, wykonane z pomysłem bluzy męskie bez kaptura, z kapturem, w wersjach zarówno wsuwanych przez głowę, jak i rozpinanych. Te cztery opcje pozwalają na zminimalizowanie problemu z wyborem bluzy i jednocześnie maksymalnie dobre dopasowanie jej do tego, w czym klienci czują się najlepiej.

Dostępne kolory: klasyka, czyli czarny, czerwony, granatowy, niebieski, szary i zielony.

Wszystkie bluzy tej firmy cechuje maksymalna prostota i brak niepotrzebnych upiększaczy. Nie znajdziemy tu kłujących w oczy grafik, nadruków czy detali, które mogą nam nie odpowiadać. Bluzy są proste, w większości jednokolorowe, ale można znaleźć też opcje np. w pasy i co ważne: ciepłe. Dodatkowym atutem jest ich wykonanie z najlepszej jakości materiałów i całkowite uszycie w Polsce. Kupując bluzy firmowe ma się więc pewność, że nie powstawały one w dalekiej Azji, a wykonano je tutaj, na miejscu, spełniając tym samym najwyższe standardy krajowe i unijne.

Dużym ułatwieniem w wyborze jest także idealnie sprawdzona rozmiarówka, podana pod każdym produktem, wraz z ikonami umożliwiającymi szybkie wymierzenie sylwetki własnej tak, by w kilka chwil dobrać optymalny rozmiar. Zakres wielkości również jest szeroki, od bluz S, przez M, L, XL aż po XXL.