Każdy fan motoryzacji z całą pewnością doskonale zna ten samochód. BMW M2 nowej generacji to prawdziwy cud niemieckiej techniki, obok którego nie można przejść obojętnie. Dzięki zachowaniu doskonałego balansu pomiędzy wielkością, wagą i silnym, 6- cylindrowym silnikiem najnowsza bawarka dostarcza kierowcy całe mnóstwo frajdy i radości z prowadzenia. Inteligentne, nowoczesne udogodnienia dbają o nasz komfort na każdym etapie podróży i dają poczucie prawdziwej nowoczesności, połączonej z wieloletnią tradycją, za którą kochamy wszystkie modele BMW. Czym dokładnie charakteryzuje się najnowsze wydanie samochodu? Sprawdźmy!

BMW M2 w różnych odsłonach 

Na rynku możemy znaleźć modele dostępne między innymi w wersjach Competition, CS, minivan, Active Tourer i Gran Coupe. Te pierwsze z wymienionych charakteryzują się największą mocą, momentem obrotowym, a także doskonałą przyczepnością i widocznością. Minivan oraz Active Tourer z tej serii doczekał się najnowszej generacji, która z całą pewnością zaskoczy wszystkich precyzją i dbałością nawet o najmniejszy detal. 

Mówiąc o mechanice w najnowszej odsłonie bawarki musimy wspomnieć o zastosowaniu 6 – cylindrowego silnika rzędowego, który już teraz możemy znaleźć w BMW M3, BMW M4, BMW X3M, a także w BMW X4M. Moc nowego pojazdu oscyluje w granicach 450 koni mechanicznych. W nowych pojazdach zostały zastosowane manualne, sześciobiegowe skrzynie, a także automatyczne, siedmiobiegowe i dwusprzęgłowe. Takie rozwiązanie zapewnia dostosowanie się do każdego kierowcy i czerpanie maksymalnej radości z jazdy. 

Jak prezentuje się nowe BMW? 

Już na pierwszy rzut oka możemy dostrzec detale wizualne, zapożyczone z najpopularniejszych modeli bmw. Przód pojazdu wygląda niezwykle charakternie. Groźne lampy doskonale wkomponowują się w myśl niemieckiej techniki i zapewniają nam rewelacyjną widoczność przy każdej pogodzie. Dopasowane felgi stanowią przysłowiową „kropkę nad I”, a żywe kolory gwarantują stanowcze wyróżnianie się na drodze. Jeśli więc szukasz modelu samochodu, który już od pierwszych chwil zachęca Cię do dalekiej podróży to trafiłeś idealnie!

Wnętrze BMW M2 jest nastawione na ogromny komfort kierowcy. Zarówno w poprzednich modelach niemieckich samochodów, tak i w tym znajdziemy panel sterowania, skierowany w stronę kierowcy. Dzięki takiemu rozwiązaniu obsługa radia, klimatyzacji, czy też automatycznych szyb jest wręcz intuicyjna. Wygodne fotele, wykonane z zamszu i włókna węglowego gwarantują trwałość i przyjemność z każdej podróży. Przekonaj się sam jak wiele może zaoferować Ci najnowsza bawarka.