Chcesz być zawsze na bieżąco z pogodą? A może obawiasz się groźnych warunków atmosferycznych w swoim regionie i odpowiednie przygotowanie jest dla Ciebie niezwykle ważne? W takim razie koniecznie powinieneś sprawdzić stronę internetową: burze.dzis.net. Ta witryna powstała z myślą o użytkownikach, dla których powiadomienia dotyczące zagrożeń pogodowych stanowią niezwykle ważny aspekt. Co dokładnie znajdziemy w treści strony i jaki ma zakres? Sprawdźmy! 

Burze.dzis.net – ważne informacje zawsze na czas 

Informacja o niekorzystnych warunkach pogodowych pozwoli nam nie tylko lepiej przygotować się do nadchodzących zmian, ale też sprawi, że skutki złej pogody będą mniej odczuwalne. Na mapie, widniejącej w witrynie, zauważymy takie zagrożenia jak : opady, wysokie lub niskie temperatury, trąby powietrzne, burze, silne wiatry, a także huragany. 

Działalność strony internetowej nie ogranicza się jedynie do Polski. Jeśli znajdujesz się między innymi w : Albanii, Chorwacji, Estonii, Francji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, czy we Włoszech to możesz bez obaw korzystać z dokładnych informacji, które są aktualizowane co 5 minut. To bardzo pomocne narzędzie, które umożliwia zaplanowanie wolnego czasu podczas wakacji. Przebywając w regionach, narażonych na trąby powietrzne czy też częste burze możesz dokładnie oszacować poziom zagrożenia i wybrać najlepszy sposób spędzania wolnego czasu. 

Oprócz tego burze.dzis.net oferują wysyłanie wiadomości SMS lub e- mail z informacjami dotyczącymi zagrożenia dla danego regionu. Dostępna funkcja w zakładce „Szukaj burzy” pozwala na sprawne pozyskanie informacji dotyczącej wyładowań atmosferycznych w wybranym regionie. To bardzo pomocna informacja podczas całodniowych wycieczek pieszych, ponieważ pozwala sprawdzić czy nasza podróż zakończy się sukcesem. 

Poza treściami, dotyczącymi niekorzystnych warunków atmosferycznych użytkownicy mogą otworzyć zakładkę „Pytania i odpowiedzi”. To właśnie tam znajdują się najważniejsze informacje, umożliwiające sprawne korzystanie ze strony, a także treści, pozwalające udzielić pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia życia, spowodowanymi warunkami atmosferycznymi. 

Kontakt z właścicielem strony jest możliwy dzięki specjalnej zakładce. To właśnie tam możemy nadsyłać swoje wszelkie wątpliwości, ciekawostki, a także pomysły na usprawnienie działania strony. Również wyrażanie swojej opinii poprzez kontakt jest pomocne dla Twórcy mapy pogodowej. Dzięki każdemu komentarzowi moderator może ulepszyć swoją witrynę, a także zwiększyć zasięg o pożądane obszary.