Najnowsze telewizory, pochodzące od marki Xiaomi mają wiele udogodnień i funkcji, które sprawiają, że codzienne oglądanie ulubionych seriali jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Już na pierwszy rzut oka najnowszy Xiaomi Mi TV Q1 zdaje się być dokładnie tym, czego potrzebujemy. Doskonały ekran o przekątnej 75 cali zapewnia nietuzinkowe przeżycia, a głębia kolorów, uzupełniona doskonałym nagłośnieniem pozwala stworzyć własne kino w domu. Zobacz dlaczego warto wybrać właśnie ten model. 

Xiaomi Mi TV w rozdzielczości 4K

Wyświetlacz Qled daje prawdziwą gwarancję zobaczenia na nowo każdego szczegółu obrazu i zwiększa poczucie estetyki. Bezramkowa konstrukcja perfekcyjnie wpasowuje się we współczesne kanony piękna i stylu, a dodatkowo pozwala skupić uwagę na tym, co jest naprawdę ważne. Xiaomi Mi TV Q1, o przekątnej 75 cali oferuje nam aż 1.07 miliarda kolorów, dzięki czemu każda wyświetlana grafika jest niezwykle precyzyjna, a także płynna.  Wbudowana technologia Dolby Vision umożliwia optymalizację jakości obrazu. Dla nas oznacza to możliwość uwydatnienia zarówno ciemnych, jak i jasnych szczegółów z nietuzinkową, rzeczywistą jakością. 

Ponadto rozdzielczość 4 k, czyli 3840 x 2160 perfekcyjnie wyostrza każdy szczegół. Przed takim ekranem bez trudu możemy dostrzec nawet najmniejszy element lasu, wody, nieba, czy też zamków. MEMC 120 Hz, zamontowany w nowym Xiaomi Mi TV odpowiada za automatyczną poprawę obrazu, który posiada niską częstotliwość. Ta funkcja gwarantuje płynne przejścia i doskonały obraz zwłaszcza podczas rozgrywek sportowych i filmów, pełnych emocjonującej akcji. 

Xiaomi Mi TV to także Android TV 10, dzięki któremu zyskujemy dostęp do ponad 700 tysięcy filmów i 5 tysięcy aplikacji. Ten wbudowany system operacyjny pozwala nam połączyć telewizor z Xiaomi PatchWall, dzięki czemu wyszukiwanie ulubionych treści staje się jak najbardziej intuicyjne. System przeszukuje wszystkie kategorie i dostarcza nam jedynie pożądane wyniki. 

Pilot do nowego telewizora posiada funkcję Bluetooth 360 stopni, która umożliwia przełączanie kanałów w dowolnego kierunku. Ponadto za pomocą jednego przycisku możemy się natychmiast przenieść do takich serwisów jak Netflix czy Prime Video. Funkcja głosowa działa z odległości nawet 3 metrów. Aby znaleźć najnowsze hity, bądź interesujące gry wystarczy, że powiemy „Ok Google” i wydamy krótkie polecenie. Ta funkcja umożliwia także sterowanie innymi urządzeniami, umieszczonymi w inteligentnym domu. Wmontowane nagłośnienie daje rewelacyjną jakość dźwięki i tworzy prawdziwie kinowy klimat, który przypadnie do gustu całej rodzinie.