Niezwykła moc doskonałego silnika, prędkość i świetny wygląd to właśnie to, czym cechuje się yamaha MT- 125. Niezwykły charakter i brzmienie sprawiają, że ten motocykl zajmuje pierwsze miejsca na podium wielu pasjonatów. Niezwykle zaawansowany czterozaworowy silnik o pojemności 125 cm sześciennych posiada w swoim wyposażeniu układ zmiennych faz rozrządu oraz dwie krzywki wlotowe. Yamaha MT- 125 uchodzi za jedną z najszybszych maszyn w swojej kategorii. Co jeszcze powinieneś wiedzieć o tym niebagatelnym dziele sztuki na miarę XXI wieku? 

Yamaha MT- 125 perfekcyjna w każdym calu 

Nadwozie motocykla cechuje się niezwykle agresywną linią, która już na pierwszy rzut oka sprawia, że motocykl wydaje się być zrywny i dynamiczny. Niewielkich rozmiarów zbiornik paliwa, połączony z krótkim tyłem ukazuje charakterność, a także gwarantuje praktyczną i komfortową jazdę. Dwa pozycyjne światła motocykla umieszczone z przodu swoim wyglądem przypominają agresywne zwierzę i nadają motocyklowi doskonały wygląd. Niewielkich rozmiarów lampka LED oferuje nam delikatne światło, które jest niezastąpione podczas jazdy po zmroku. Yamaha MT- 125 jako jedyny lekki motocykl posiada tak perfekcyjnie groźny wygląd na drodze. 

Silnik MT- 125 umieszczony w tym modelu posiada w swoim wyposażeniu sprzęgło antyhobbingowe z funkcją docisku, które przy odrobinie wysiłku umożliwia zmianę biegów i zapobiega blokowaniu się tylnego koła. Dzięki takiej technologii zdecydowanie łatwiej zapanujesz nad motocyklem, a Twoja jazda będzie prawdziwą przyjemnością, z której nie sposób zrezygnować. Dla większej wygody w tym modelu zastosowano także sportową ramę Deltabox, aluminiowy wahacz, a także lepsza geometrię, która przekłada się na centralizowanie masy. Dzięki nim jazda na wyższych prędkościach nie będzie sprawiała najmniejszego problemu. 

Yamaha MT – 125 posiada także 130 mm skoku w zawieszeniu, które umożliwia komfortowe panowanie nad maszyną niemal w każdych warunkach atmosferycznych i na każdej powierzchni. 140 mm tylna opona zapewni Ci rewelacyjną przyczepność niezależnie od tego, czy wybierasz się na popołudniową przejażdżkę ulicami miasta, czy też planujesz szybką i ekstremalną wyprawę po najbardziej zawiłych drogach. 

Doskonały motocykl został wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje i maksymalnie dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, którzy uwielbiają mieć pełną kontrolę nad swoją jazdą. Radialny zacisk hamulcowy, a także duża tarcza umożliwiają doskonałe zatrzymanie motocykla przy każdej prędkości. Dzięki takiemu wyposażeniu możesz zawsze czuć się bezpiecznie.