Długie włosy u mężczyzn to doskonały dodatek do codziennych stylizacji. Odpowiednio ułożone pasma włosów wpływają na atrakcyjność, dodają charyzmy i sprawiają, że każdy z nas czuje się męsko. Wybór odpowiedniej fryzury dla długich włosów nie należy do łatwych zadań, jednak dzięki znajomości własnych kształtów twarzy, a także oczekiwać możemy stworzyć nietuzinkową stylizację, która będzie perfekcyjnie oddawała nasz charakter i osobowość. Przekonajmy się jakie fryzury męskie długie cieszą się największym uznaniem i popularnością wśród obecnych trendów modowych. 

Fryzury męskie długie dla każdego 

Jeśli od dawna zapuszczałeś włosy i wreszcie chcesz to wykorzystać to z całą pewnością zastanawiasz się jaka fryzura pasowałaby do Ciebie najlepiej. Jedną z ciekawszych propozycji jest kucyk z wykorzystaniem 1/2 części włosów. Taki koński ogon, spięty na czubku głowy świetnie prezentuje się u panów, wybierających na co dzień eleganckie stylizacje. Prosta i szybka do wykonania fryzura rewelacyjnie będzie współgrała zarówno z garniturem, jak i z luźnym stylem. Dzięki spięciu włosów niesforne kosmyki nie będą wpadały do oczu i zapewnią nam komfort przez cały dzień. 

Inną propozycją dla długich włosów są pasma podniesione u nasady i zaczesane do tyłu. Taki efekt podkreśla linie twarzy i doskonale pasuje niemal do każdego kształtu. Odpowiednio wycieniowane włosy tworzą na głowie atrakcyjny efekt i zdecydowanie wpływają na naszą samoocenę. Taka stylizacja świetnie prezentuje się w połączeniu z brodą, kilkudniowym zarostem, czy też wąsem. Panowie, szukających praktycznych i szybkich rozwiązań z całą pewnością powinni wziąć tą opcję pod uwagę. 

Dużym zainteresowaniem cieszą się także fryzury w stylu surfera, wykonywane na prostych lub nieco kręconych włosach. To propozycja dla osób lubiących proste połączenia stylizacyjne, które mają w sobie to „coś”, co wyróżnia ich z tłumu. Taka stylizacja polega na uczesaniu włosów w sposób luźny i sprawiający wrażenie, jakby dana osoba dopiero co opuściła ocean, czy wróciła z doskonałych wakacji. Luźno puszczone pasma, z pozoru pozbawione ładu świetnie prezentują się na co dzień i praktycznie same się układają. Tak zaczesane włosy nie wymagają zbyt wielu zabiegów pielęgnacyjnych, a ich końcowy efekt jest piorunujący. 

Osoby ceniące sobie ład i porządek mogą zdecydować się na proste włosy, ułożone wzdłuż linii twarzy. Do wykonania takiej stylizacji wystarczy jedynie grzebień, bądź szczotka. Po pielęgnacji fryzura prezentuje się schludnie i estetycznie, a właściciel nowego uczesania zdobywa wizerunek nienagannego znawcy mody. Wybierz najlepsze uczesanie, które idealnie odpowiada Twoim gustom i stwórz nietuzinkowy wizerunek, który wprawi wszystkich w zachwyt.