Jeśli jesteś posiadaczem dłuższych włosów i szukasz nietuzinkowych rozwiązań, które na co dzień wyróżnią Cię z tłumu to koniecznie przekonaj się jak wiele mogą Ci zaoferować fryzury męskie na bok. W ostatnich latach moda na takie uczesanie przybrała na sile, dzięki czemu takie stylizacje rewelacyjnie prezentują się nie tylko w okresie wakacyjnym. Schudnie zaczesane włosy do boku to prawdziwy wyraz klasy i elegancji, którego poszukują wszyscy zadbani mężczyźni. Sprawdź jakie sposoby uczesania sprawdzą się u Ciebie najlepiej. 

Fryzury męskie na bok dla każdego 

W zależności od kształtu twarzy możemy do woli przebierać w rozmaitych stylizacjach, pochodzących prosto z najpopularniejszych magazynów modowych. Panowie o owalnej i prostokątnej twarzy mogą spokojnie zdecydować się na fryzurę w stylu plażowego pompadouru. Ta stylizacja wymaga na uniesieniu górnej partii włosów u nasady i delikatnym skierowaniu ich na jeden z boków. Wydawać by się mogło, że takie uczesanie doskonale pasuje jedynie do ciepłych miesięcy, jednak w praktyce włosy poddane takiej pielęgnacji świetnie prezentują się przez cały rok, a ich właściciele zachowują komfort. Dzięki uniesieniu pasm kształt twarzy zostaje wyostrzony, a linie szczęki uwydatnione. Ta stylizacja świetnie odpowiada mężczyznom, posiadającym jasny odcień włosów, połączony z brodą lub kilkudniowym zarostem. 

Zdecydowanie dłuższa góra włosów świetnie komponuje się z krótkimi bokami, na których występują zdobienia. Zarzucone na bok pasma sprawiają, że mężczyźni wyglądają atrakcyjnie i świetnie odnajdują się w każdym ubiorze. Tak zaczesane włosy nie wymagają zbyt wielu zabiegów pielęgnacyjnych i w dużej mierze układają sią same. Panowie o mocnych liniach szczęki z całą pewnością spodoba się fakt, że w takiej stylizacji ich twarz nabiera łagodniejszego wyrazu. Osoby posiadające okrągłą twarz mogą liczyć na jej wysmuklenie i lepszą prezentację. 

Jeśli wszystkie włosy na Twojej głowie są niemal jednakowej długości to możesz zdecydować się na wykonanie przedziałka na boku. To prawdziwy wyraz ekstrawagancji i dopasowania, który świetnie pasuje do wszystkich okazji. Dzięki takiej stylizacji można w krótkim czasie podkreślić swoją niezależność i charakter. Do utrwalenia takiej fryzury wystarczy jedynie odrobina lakieru, bądź żelu do włosów, a także kilka minut wolnego czasu.

Fryzury męskie na bok rewelacyjnie sprawdzą się u wszystkich, którzy chcą w delikatny sposób wyróżniać się z tłumu i podkreślać swój charakter. Dzięki takim stylizacjom każdego dnia możesz wyglądać inaczej i cieszyć się dobrą opinią.