Jeśli chcemy istnieć na rynku i cieszyć się powodzeniem wśród klientów, zdecydowanie warto nieustannie promować własną markę. Można to robić na wiele sposobów, a jednym z nich jest korzystanie z gadżetów reklamowych z logo firmy. W ofercie można znaleźć szereg produktów tematycznych, w tym gadżety do samochodu, które są nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Takie gadżety można rozdawać pracownikom, klientom i kontrahentom. Taki prezent doskonale spełnia swoją marketingową rolę i jest bardzo dobrze odbierany. Jakie gadżety samochodowe warto wybrać i z jakimi propozycjami można się spotkać?

Najpopularniejsze gadżety do samochodu

Każda firma produkująca gadżety reklamowe ma swoją własną ofertę, ale najczęściej dostępne produkty są dość powtarzalne. Istnieje możliwość zamówienia na przykład:

 • breloków do kluczy,
 • uchwytów na telefon,
 • osłon na szyby,
 • etui na tablet,
 • odświeżaczy samochodowych,
 • świateł awaryjnych,
 • zestawów do mycia i pielęgnacji samochodu,
 • latarek samochodowych,
 • organizerów,
 • ładowarek samochodowych,
 • apteczek,
 • mierników ciśnienia opon i innych narzędzi.

Praktycznie każde akcesorium samochodowe może zostać zaopatrzone w logo firmowe. Ważne, aby gadżety do samochodu wykonane były z dobrej jakości materiałów, które zagwarantują ich trwałość i wytrzymałość na użytkowanie. Najczęściej produkuje się je z nowoczesnych tworzyw sztucznych, które są odporne na działanie skrajnych temperatur.

Jakie gadżety warto wybrać?

Katalog dostępnych gadżetów motoryzacyjnych jest bardzo szeroki. Warto zastanowić się nad produktami, które nie są drogie, ale przydają się każdemu kierowcy. Wzrasta bowiem wówczas wartość takiego gadżetu, który można wykorzystywać na co dzień. Gadżety do samochodu mogą wprost nawiązywać do charakteru działalności firmy, chociażby swoim kształtem lub kolorystyką. Taka reklama ma doskonałą nośność, ponieważ kolorowe gadżety o śmiesznych kształtach zwracają uwagę i są zapamiętane.

W zależności od potrzeb, można wybrać niedrogie gadżety w postaci breloków, czy osłon przeciwsłonecznych lub nieco bardziej ekskluzywne – ładowarki samochodowe lub uchwyty do telefonów.

Jak wykorzystać gadżety reklamowe z logo firmy?

Jeśli zdecydujemy się zamówić gadżety do samochodu z logo firmy, warto maksymalnie wykorzystać ich potencjał. Oznacza to, że powinny trafić do jak najszerszej grupy odbiorców i utrwalać w ich pamięci logo marki. Gadżety z logo można wręczać własnym pracownikom i ich rodzinom, ale też dobrym klientom i współpracującym z firmą kontrahentom.

Wiele firm wykorzystuje gadżety reklamowe z własnym logo jako nagrody w organizowanych przez siebie konkursach. W taki sposób można stworzyć grono wiernych fanów i użytkowników stanowiących społeczność skupioną wokół marki. Jest to również sposób na przyciągnięcie do siebie osób, które do tej pory nie korzystały z oferty firmy i chcą się z nią zapoznać.

Gadżety do samochodu z logo firmy powinny się również znaleźć na stoisku promocyjnym. Takie stoiska otwierają się najczęściej na różnego rodzaju targach i konferencjach branżowych i służą pozyskaniu nowych klientów.