Czy możesz wyobrazić sobie perfekcyjny telefon. który z łatwością zmieścisz nawet w najmniejszej kieszeni? Oto nietuzinkowy Galaxy Z Flip 3! Pełnowymiarowy telefon doskonale sprawdza się na co dzień, jest rewelacyjny w użytkowaniu, a do tego po złożeniu na pół osiąga rozmiar 4.2 cale. Bez otwierania telefonu możesz sprawdzać powiadomienia, wchodzić w interakcję, wykonywać zdjęcia, a także odtwarzać muzykę. Wygodny 1.9 calowy ekran zewnętrzny sprawia, że korzystanie z telefonu jest jeszcze prostsze! 

Czym jeszcze nas zaskoczy nowy Galaxy Z Flip 3? 

Oprócz takich udogodnień, jakie oferuje nowy ekran Infinity Flex, w rozmiarze 6,7 cali, czyli płynne przeciąganie i upuszczanie otwartych aplikacji mamy do dyspozycji rewelacyjną funkcję odświeżania, która zostaje automatycznie dostosowana do otwartych kart. Kolorystyka w nowym Galaxy została wzbogacona dzięki Dynamic Amoled 2X, który oferuje nam żywe naturalne kolory, perfekcyjnie oddające nowoczesność całego urządzenia. Najszybciej reagujący wyświetlacz, doskonale skalibrowany z użytkownikiem gwarantuje długie godziny nieprzerwanego działania. 

Korzystając ze złożonego telefonu bez trudu zrobimy sobie selfie. Aparat, umieszczony na zewnętrznej części telefonu, posiada doskonałą rozdzielczość, która sprawdzi się w każdych warunkach. Aby wykonać zdjęcie wystarczy wcisnąć klawisz głośności. Korzystając z trybu flex podczas wykonywania zdjęcia mamy możliwość ustawienia perfekcyjnego kąta za pomocą telefonu. To udogodnienie sprawia, że statyw, połączony ze zwyczajnym telefonem, przestaje być koniecznością!

Wykonywanie zdjęć znajomym stało się teraz o wiele prostsze. Wszystko za sprawą zewnętrznego podglądu fotografii. W ten sposób osoba fotografowana może przyjąć doskonałą pozycję, wyraz twarzy i cieszyć się idealnym zdjęciem. W nowym Galaxy Z Flip 3 również nagrywanie filmów przeszło na nowy poziom – smartfon samodzielnie odnajduje środek kadru i utrzymuje go nawet jeśli telefon zostanie poruszony lub w kadrze znajdą się przechodzące osoby. 

Na nowym smartfonie zyskujemy możliwość podzielnego ekrany, dzięki czemu odtwarzanie ulubionej playlisty na Youtubie i odpisywanie na wiadomości tekstowe jest całkowicie możliwe. Doskonały w każdym cały, perfekcyjnie mieszczący się w każdym miejscu i posiadający masę przydatnych funkcji, które swoją zaawansowaną technologią znacząco wybiegają w przyszłość nowy Galaxy posiada już znaczne grono fanów. Koniecznie sprawdź czy sprosta Twoim wymaganiom i przekonaj się jak złożony może być smartfon!