Szycie garniturów na miarę zyskuje coraz większą popularność, co podnosi na duchu, ponieważ świadczy wzroście świadomości stylu wśród mężczyzn. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie elegancki i profesjonalny wygląd. Choć garnitur szyty na miarę kosztuje więcej, niż ten gotowy z sieciówki, inwestycja szybko zwróci się w postaci perfekcyjnie dopasowanego stroju służącego przez lata.

Marka Spilliaert ma wieloletnie doświadczenie w szyciu męskiej odzieży na wymiar. Ponadto współpracuje ze znaną na całym świecie belgijską firmą Scabal, producentem luksusowych tkanin. Dzięki temu możesz wybierać spośród ponad 5 tysięcy wzorów, co znacznie ułatwi odpowiedni dobór garnituru do okazji i Twojego stylu. Sprawdź ofertę Spilliaert i zadbaj o profesjonalne wyposażenie swoje garderoby.

Ekskluzywny garnitur oznaką profesjonalizmu

Pierwsze wrażenie ma kluczowe znaczenie dla budowania relacji biznesowych. To opinia, jaką ktoś sobie tworzy na temat firmy lub osoby, głównie na podstawie zachowania i wyglądu. Pierwsze sekundy są zatem decydujące czy ktoś będzie chciał dalej rozmawiać z danym przedstawicielem lub skorzystać z usług danej firmy.

Elegancki i profesjonalny wygląd świadczy o tym, że firma lub osoba dbają o swój wizerunek i są zaangażowani w swoją pracę. Dlatego tym bardziej warto zainwestować w ekskluzywny garnitur. Szycie na miarę stanowi perfekcyjne rozwiązanie dla osób, których praca wymaga formalnego stroju, a mowa między innymi o prawnikach, prezesach firm, przedstawicielach handlowych i politykach.  

Zalety posiadania garnituru na miarę. 

Ekskluzywne garnitury na miarę to nie tylko modny dodatek do garderoby, ale także inwestycja w wygląd i dobre wrażenie. Współpraca z renomowanym krawcem pozwoli na stworzenie projektu idealnie dopasowanego do sylwetki. Podczas procesu szycia, krawiec bierze pod uwagę indywidualne proporcje i kształty klienta, co pozwala na stworzenie garnituru, który będzie idealnie układał się na ciele. Dzięki temu spersonalizowane elementy męskiego kostiumu formalnego wyglądają lepiej niż gotowy produkt dostępny w galerii handlowej.

Garnitury szyte na miarę w Spilliaert powstają w ścisłej współpracy z marką Scabal. Oznacza to, że klient może wybierać wśród wielu luksusowych materiałów, takich jak wełna, kaszmir, jedwab, len i wiele innych. Wykorzystanie materiałów wysokiej jakości ma za zadanie spełniać oczekiwania klienta pod względem jakości, trwałości i wyglądu. Garnitury Scabal są wykonane z dbałością o każdy detal, co zapewnia ich unikalność, odzwierciedlenie indywidualnego stylu klienta i estetyczny wygląd przez długie lata. Istnieje wiele możliwości personalizacji projektu. Można wybierać rodzaj guzików, kształt kieszeni, a nawet wzór podszewki. 

Postaw na jakość i wybierz Spilliaert!

Staropolskie przysłowie mówi, „jak cię widzą, tak cię piszą”, co w tym przypadku oznacza, że odpowiednio dobrana odzież może pomóc zrealizować cele i przekonać do nawiązania relacji biznesowej. Dlatego warto zwracać uwagę na swój wygląd i na to jaki wpływ strój wywiera na innych. 

Firma Spilliaert od ponad 20 lat reprezentuje ekskluzywną markę garniturów dla mężczyzn SCABAL. W ofercie poza garniturami znajdziesz także koszule, płaszcze, marynarki, spodnie, a nawet buty na zamówienie. Możesz kupić tutaj pełny komplet na wesele, spotkanie biznesowe, czy casualowe okazje. Każdy produkt powstaje z wielką dbałością o szczegóły, dzięki czemu nasi klienci wracają po kolejne. Oferta Spilliaert jest skierowana zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu!