Bluzy doskonale znanej mężczyznom marki House cieszą się w Polsce ogromnym zainteresowaniem. Trudno się temu dziwić: wykonane z dobrej klasy materiałów, przyjemne w dotyku, solidne, ładnie układające się na ciele, a do tego nadążające za trendami – to po prostu chce się nosić! Gdzie i kiedy można trafić na najlepsze, cenowe okazje w dziale house bluzy męskie? Sprawdzamy!

Dobre ceny: house bluzy męskie

Bluzy i inne części męskiej garderoby House można dziś dostać w ponad 180 salonach stacjonarnych w całym naszym kraju, a od pewnego czasu swobodnie są także do znalezienia w markowym sklepie internetowym. Co ważne, bardzo często promocje i wyprzedaże House dostępne są właśnie w e-sklepie i to tutaj można znaleźć największy wybór bluz i ich rozmiarówek. Mimo ogromnej liczby salonów stacjonarnych, na miejscu nie zawsze trafi się odpowiedni rozmiar, więc korzystając z sezonowych okazji i przecen, warto zacząć właśnie od sklepu internetowego.

Wyprzedaże w House:

Standardowo odbywają się na przełomie sezonów odpowiednich dla danych pór roku, czyli wtedy, kiedy w salonach zmienia się asortyment: np. z zimowego na wiosenny czy z letniego na jesienny. To właśnie wtedy w sklepach można trafić na największe przeceny.
Średnio akcje obniżania cen w House wynoszą do nawet 50% pierwotnej ceny, więc zdecydowanie warto skorzystać.

Jakie bluzy męskie w dobrych cenach można kupić w czasie wyprzedaży?

  • Modne, sztruksowe bluzy z kapturem w cenach np. obniżonych ze 140 zł do 69,99
  • Casualowe bluzy męskie z polarowymi podszewkami za 69,99 zamiast 129,99 zł
  • Modele rozpinane i wkładane przez głowę do 50% taniej
  • Praktyczne bluzy neoprenowe, świetnie zabezpieczające przed chłodem. Cena: 49 zł zamiast 99 zł
  • Bluzy z trendy nadrukami np. Looney Tunes, Stranger Things, Marvel, Take the Risk, Nature, Wildlife, Deadpool, Rick and Morty i wiele innych (49,99 z 129,00 zł)
  • Dopasowane przy kołnierzyku bluzy ze stójką – podkreślające styl i zarazem swobodne w noszeniu (69,99 po przecenie z 99,99 zł)
  • Modne fasony bluz z haftem – w romantycznym, nieco nostalgicznym looku (przecenione o 50% ze 119 zł)

Wszystkie promocje cenowe w House są limitowo ograniczone, to znaczy, że obowiązują tylko do wyprzedania asortymentu. Tym samym, chcąc się załapać na najkorzystniejsze zniżki i mieć pewność, że danej bluzy nikt nie sprzątnie nam sprzed nosa, warto korzystać z akcji zniżek od razu, bez odkładania tego na później. Modele proponowane przez House schodzą szybko, co również pokazuje, jak dużym cieszą się one zainteresowaniem.