Hulajnogi elektryczne to prawdziwy hit, który króluje nie tylko w miastach. Osoby, decydujące się na ten środek transportu, nie tylko znacznie szybciej dostają się do wybranego celu w infrastrukturze miejskiej, ale też skutecznie przyczyniają się do ochrony środowiska. Ekonomiczna i łatwa w obsłudze hulajnoga elektryczna pozwala na pokonywanie codziennych dystansów w doskonały sposób, dodający nam mnóstwa zabawy. Zobacz co powinieneś wiedzieć o nowym modelu hulajnogi elektrycznej marki Xiaomi. 

Xiaomi Mi Eletric Scooter – dlaczego warto wybrać? 

Marka Xiaomi cieszy się doskonałą opinią publiczną, a także gwarancją zadowolenia. Łatwa dostępność do części zamiennych umożliwia szybką i sprawną naprawę nawet w warunkach domowych. Do każdego nowego produktu dodawana jest 24 miesięczna gwarancja, w ramach której możemy zgłosić wszelkie nieprawidłowości związane z urządzeniem i liczyć na szybką i sprawną naprawę usterki. 

Nowa hulajnoga Xiaomi Mi Eletric Scooter Essential umożliwia przejechanie nawet 20 km na jednym ładowaniu. Jeżeli więc mieszkamy w znacznej odległości od naszego miejsca pracy to bez obaw możemy wykorzystać ten środek transportu w obie strony. To pozwala nam zaoszczędzić znaczą część pieniędzy, którą musielibyśmy przeznaczyć na paliwo lub aglomerację miejską. 

Amortyzowane opony pneumatyczne rewelacyjnie sprawdzą się na każdym rodzaju nawierzchni. Bez obaw możemy pokonywać zarówno drogi asfaltowe, jak i te – wysypane żwirem, czy wydeptane w trawach. System odzyskiwania energii umożliwia zwiększenie żywotności akumulatora, co jest konieczne do długiego i szczęśliwego użytkowania nowego sprzętu. 

Cała hulajnoga Xiaomi waży zaledwie 12 kilogramów, dzięki czemu bez trudu ją przetransportujemy zarówno do autobusu, jak i do pociągu. Łączony sposób transportu umożliwia nam oszczędzanie czasu, a przy tym dostarcz masę frajdy. Nowa hulajnoga Xiaomi posiada dwa wbudowane hamulce – po jednym na koło. System hamowania jest uruchamiany na obu oponach, co przekłada się na znacznie krótszą drogę hamowania, a także zwiększenie bezpieczeństwa na drodze. 

Wbudowany system BMS umożliwia inteligentne zarządzanie energią i kontrolę wydajności hulajnogi za pomocą własnego telefonu komórkowego. Ta funkcja umożliwia nam szybkie wykrycie wszystkich nieprawidłowości i sprawia, że urządzenie jest zawsze dostosowane do naszych potrzeb. Ten doskonały środek transportu jest doskonały dla wszystkich wymagających osób. Zapewne już po pierwszej jeździe nie będziesz mógł się z nią rozstać.