Każda kobieta ma swoją urodę, która sprawia, że stanowczo wyróżnia się z tłumu. Pomimo tego, że wszyscy mamy inny gust i podobają nam się różne rzeczy, co roku możemy cieszyć się wyborami Miss, które pokazują nam najpiękniejsze kobiety z całego świata. Tegoroczną Miss Supranatiunal jest Chanique Rabe, 22 letnia dziewczyna pochodząca z Namibii. To właśnie jej wdzięk i piękno podbiły serca nie tylko jurorów, ale także osób na całym świecie. Jak wygląda najpiękniejsza dziewczyna na świecie i czym zajmuje się na co dzień? Przekonajmy się! 

Najpiękniejsza dziewczyna na świecie – Chanique Rabe 

Miss Supranatiunal 2021 pochodzi z samego serca Afryki, gdzie na co dzień zajmuje się modelingiem. Profesjonalne pozowanie do zdjęć sprawia jej mnóstwo radości i buduje pewność siebie, jednak to nie jest jedyne zajęcie pięknej Chanique. Oprócz fotografii najpiękniejsza dziewczyna na świecie ma za sobą ukończony kurs wizażu, a na co dzień zajmuje się projektowaniem mody. Swoimi najnowszymi projektami chętnie dzieli się z fanami na Instagramie. Oprócz tego Chanique chętnie angażuje się w akcje charytatywne, obecnie jest ambasadorką Domu Dziecka w Hope Village. 

Uroda Kobiety szybko przypadła do gustu wielu osobom. Spośród 57 uczestniczek to właśnie ona stanowczo wyróżniła się na scenie i pokazała wszystkim swoje piękno. Miss Supranatiunal 2021 posiada naturalną, południową urodę, a także świetnie proporcje twarzy, które z całą pewnością zagwarantują jej pomyślną przyszłość w modelingu. 

Najpiękniejsza dziewczynka 

Mając najpiękniejszą kobietę przed oczami nie możemy zapomnieć o dziewczynce, której uroda podbiła serca milionów osób na całym świecie. Thylane Blondeau zdobyła ogromne uznanie już w wieku 6 lat, kiedy to po raz pierwszy pokazała się w modelingu. Wówczas wykorzystano jej wizerunek na okładce Vouge, co potem spotkało się z licznymi głosami niezadowolenia. Dziewczynka do okładki została wystylizowana na dorosłą kobietę, a ponadto dostała naszyjnik wart 3 miliony euro. Choć jej życie publiczne zdawało się być bajeczne, to jednak niedawno modelka przyznała, że zmagała się z problemami zdrowotnymi. Obecnie jej życiu ani zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo, a ona sama realizuje swoje pasje i zainteresowania. 

Dzięki licznym konkursom możemy podziwiać wdzięki i urodę wielu pań, jednak na co dzień także spotykamy nietuzinkowe kobiety, które mają w sobie „to coś”. Oryginalny wygląd, wybrane cechy charakteru, a także osobowość sprawiają, że każdy z nas może cieszyć się obecnością swojej najpiękniejszej dziewczyny na świecie.