Zapewne wielu z nas bez problemu może wyobrazić sobie pozycję 69, która polega na czerpaniu korzyści z przyjemności przez dwie osoby podczas stosunku seksualnego. Jednak już  od jakiegoś czasu można usłyszeć coraz więcej o nowym sposobie wzajemnego zaspokajania się, jakim jest pozycja 68. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się ona dość nietypowa to jednak jej wykonanie gwarantuje zadowalające efekty i daje maksymalną satysfakcję ze zbliżenia. Przyjrzyjmy się bliżej na czym ona polega i czy może wykonywać ją absolutnie każdy. 

Wygodna pozycja 68

Tę propozycję z kamasutry można wykonywać z drugą osobą w dwóch wariantach. Pierwszy z nich zakłada, że kobieta kładzie się na łóżku na plecach z poduszką pod głową, a mężczyzna wychodzi na nią i również kładzie się na plecach w taki sposób, aby jego członek znajdował się tuż przy twarzy kobiety. Druga możliwość to analogiczne odwrócenie sytuacji, w której to kobieta jest na górze. 

Z technicznego punktu widzenia warto pamiętać o kilku detalach, które stanowczo wpływają na komfort partnerów. Pierwszym z nich jest ugięcie nóg w kolanach przez osobę leżącą na dole. Dzięki temu druga połowa, znajdująca się na górze, będzie mogła przyjąć komfortową dla siebie pozycję i w pełni czerpać przyjemność z nowego przeżycia seksualnego. Głowa partnera, znajdującego się na górze powinna znajdować się tuż przy częściach intymnych osoby, leżącej na dole. Ponadto osoba czerpiąca przyjemność z tej pozycji powinna mieć szeroko rozłożone nogi. Można je ułożyć na materacu tuż przy głowie „dolnego” partnera, oprzeć o wezgłowie łóżka lub umieścić na ścianie. 

Osoba znajdująca się na dole leży w wygodnej pozycji i ma dostęp do całego krocza osoby towarzyszącej. Dzięki temu można swobodnie sprawiać przyjemność drugiej osobie we wszystkich czułych miejscach. Taka pozycja umożliwia łatwy dostęp, a także maksymalizację przyjemności ze współżycia. Jest doskonała zarówno do gry wstępnej jak i do odpoczynku w trakcie uniesienia miłosnego. 

Kobieta, znajdująca się na górze może zupełnie na nowo przeżywać pieszczoty oralne i spostrzegać zupełnie nowe odczucia jak dotychczas. Mężczyzna ma pełne pole do popisu – dzięki wolnym dłoniom może swobodnie masować piersi partnerki, a także używać rozmaitych zabawek erotycznych. To pozycja, która świetnie pobudza wyobraźnię i sprawia, że partnerzy stają się sobie jeszcze bardziej bliscy. Jeżeli dwójka kochanków ma podobną masę ciała to nic nie stoi na przeszkodzie, aby mogli on naprzemiennie korzystać z wszystkich uroków tej pozycji. Powodzenia!