Dzisiaj telefony Samsung są najpopularniejsze na świecie, przeganiając w wyścigu nawet iPhone’y. Ich systemem jest Android, który zapewnia płynną pracę. W Samsungu znajdziemy również czytelne wyświetlacze pełne żywych kolorów i nowoczesną stylistykę. Zapraszamy do lektury poniższego materiału, w którym przedstawiamy flagowe telefony od Samsunga.

Samsung Galaxy – jakie rodzaje wyróżniamy?

Telefony Samsung Galaxy S to najwyższa półka wśród wszystkich Samsungów: posiadają one wydaje podzespoły, dużą pamięć RAM i flash a także najwyższej klasy aparaty zapewniające świetne zdjęcia i filmy.

Nieco niższą kategorią, nazywaną przez specjalistów serią „A” są telefony, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania i zadowolą wymagających użytkowników.

Z kolei, dla osób które szukają podstawowego telefonu polecany jest Samsung Galaxy J.

Należy również dodać, że w portfolio Samsunga znajdują się także modele Xcover, które są nazywane telefonami do zadań specjalnych bowiem są niezwykle wytrzymałe i odporne na zanieczyszczenia takie jak pył czy woda.

Sprawdź ofertę telefonów na Komputronik.pl: https://www.komputronik.pl/category/1596/telefony.html

Dlaczego warto kupić Samsunga Galaxy?

 • Samsung w wielu modelach oferuje wyświetlacze Super AMOLED 120 Hz, które są wysokiej jakości. Dzięki temu kolory są ostre i nasycone.
 • Samsung tworzy własne procesory Exynos. Wykorzystuje również w swoich niektórych modelach popularne układy Snapdragon.
 • Nawet w najtańszych modelach zastosowana została wysoka rozdzielczość Full HD+. W najlepszych modelach takich jak Galaxy S22 Ultra osiąga on rozmiary do 1440 x 3088 px. Szczególnie przypadnie to do gustu fanom gier i filmów konsumowanych na telefonie.
 • Samsung posiada wysokiej jakości aparaty. Dzięki temu możliwe jest wykonywanie świetnych zdjęć i filmów.
 • Większość ze smartfonów Samsunga posiada już komunikację zbliżeniową NFC, która obecnie jest coraz częściej wykorzystywana jako płatności w sklepach.
 • Samsung przykłada też wagę do bezpieczeństwa stosując zaawansowany system szyfrowania Samsung KNOX w swoich telefonach.
 • Dodatkowo telefony od Samsung’a są kompatybilne z licznymi akcesoriami takimi jak ładowarki bezprzewodowe (indukcyjne) czy smartwatche.

Poznaj wszystkie telefony od Samsunga: https://www.komputronik.pl/category/1596/telefony,samsung.html

Polecane modele Samsunga

 • Samsung Galaxy A13 – telefon do 800 zł: to telefon, który doskonale sprawdzi się, gdy szukamy modelu do codziennej pracy. Jest szybki i tani. Wyróżniamy jego dwa modele: SM-A135, bazujący na procesorze Exynosie 850 oraz SM-A137 bazujący na procesorze MediaTeka Helio G80. Ten drugi jest zdecydowanie bardziej polecany.
 • Samsung Galaxy A32 – telefon do 1000 zł: to telefon nazywany kompaktowym o dużych możliwościach. Pracuje on na procesorze MediaTek Helio G80, posiada 4 GB RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Jego mocną stroną są multimedia takie jak wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,4″, rozdzielczości FHD+ i odświeżaniu na poziomie 90 Hz.
 • Samsung Galaxy M23 5G: to telefon oferujący standard 5G. Jest napędzany przez procesor Snapdragona 750G, posiada zasób 4GB RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Jednym z wielu plusów jest aparat, który umożliwia nagrywanie w 4K@30 FPS. Nieco lepszym modelem, z jeszcze lepszą baterią jest również Samsung Galaxy M52 5G. Ten telefon kupimy w budżecie do 1500 zł.
 • Samsung Galaxy S20 FE (5G): to kolejna propozycja, tym razem w budżecie do 2000 zł. Znajdziemy tu procesorSnapdragon 865, który dzięki sprawnemu połączeniu z odpowiednią konfiguracją pamięciową, świetnymi multimediami i dobrym czasem pracy na baterii jest niekwestionowanym liderem w segmencie telefonów Samsung.
 • Samsung Galaxy S22+: to telefon dla wymagających, którzy szukają dobrze wykonanego smartfona o wysokiej wydajności i z dobrym zapleczem multimedialnym. Procesorem jest tutaj Exynos 2200, który posiada 8 GB pamięci operacyjnej oraz 128 lub 256 GB pamięci wewnętrznej.
 • Samsung Galaxy S22 Ultra – telefon dla najbardziej wymagających użytkowników: to najdroższy w prezentowanym rankingu telefon. Jego jednostką napędową jest procesor Exynos 2200. Dostępne są wersje 8/128 GB lub 12/256 GB. Treści wyświetla panel Dynamic Amoled X2, 120 Hz, a ekran posiada przekątną 6,8″ i rozdzielczość 1440 x 3088 pikseli.