Użytkownicy telefonów zastanawiają się, czy warto zainwestować w etui na swoje urządzenie. W rzeczywistości jego posiadanie gwarantuje bezpieczeństwo obudowy, a w wielu przypadkach również ekranu. Etui na telefon może gwarantować znacznie więcej praktycznych udogodnień. Jaki case na smartfona wybrać? W niniejszym wpisie przedstawiono przegląd rozwiązań dostępnych na rynku.

Case na smartfona

To najpopularniejszy rodzaj etui na smartfony, który montuje się na tylnej stronie telefonu. Wykonany z gumy lub silikonu case jest dość tani, a jednocześnie jest też prosty w montażu. Dodatkowo występuje w wielu kolorach i rozmiarach, dzięki czemu każdy użytkownik z łatwością znajdzie dla siebie model idealny. Należy jednak zaznaczyć, że taki case nie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi przodu ekranu. Nieco bardziej wymagający użytkownicy mogą więc oczekiwać wyższego stopnia ochrony, a tym samym – sięgnąć po inny rodzaj etui.

Etui z ringiem

Wśród akcesoriów do smartfonów, etui z ringiem stanowi swoistą nowość. Przykładem jest etui Xiaomi Redmi Note 11S https://xgsm.pl/pol_m_Xiaomi_Redmi-Note-11S-18300.html, które zapewnia ochronę przed skutkami wstrząsów i upadków. Pokrowiec z pierścieniem chroni telefon przed upadkiem, a jednocześnie nie ogranicza jego funkcjonalności. Za pomocą podpórki można swobodnie przeglądać multimedia, a także bezpiecznie przenosić telefon bez obawy o przypadkowe wyślizgnięcie się. Nie da się też ukryć, że modele z ringiem wyglądają bardzo estetycznie. Będą więc świetnym wyborem dla osób wymagających ładnego designu i maksymalnej praktyczności.

Etui pancerne do telefonu

To produkt dla osób, które oczekują bardzo wysokiego stopnia ochrony. Etui pancerne zabezpiecza telefon przed zalaniem, uszkodzeniem mechanicznym spowodowanym urazem, a także przez pyłem i zanieczyszczeniami. Zbudowany z kilku warstw silikonu lub poliwęglanu produkt ma ciekawy wygląd, który spodoba się niejednemu użytkownikowi. Pancerne etui to doskonały wybór dla osób uprawiających aktywnie sport oraz tych pracujących w terenie.

Etui z klapką

Na koniec warto wspomnieć również o pokrowcach z klapką, które łączą w sobie ochronę i ładny wygląd. W przeciwieństwie do case’ów silikonowych i gumowych, ten chroni również ekran urządzenia. Etui z klapką występują w wielu kolorach i wariantach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Dobrej jakości pokrowiec na smartfona gwarantuje ochronę i ładny wygląd urządzenia. Aby znaleźć idealne etui, warto zapoznać się z ofertą profesjonalnego sklepu GSM.