Idea stworzenia produktu, który mógłby w pełen co do wartości i nasycenia minerałami sposób, zastąpić tradycyjne posiłki krąży w branży żywieniowej od lat. Jedną z marek aspirujących do takiego cudu jest Huel – promująca się jako marka dostarczająca kompletnego jedzenia w postaci praktycznego proszku (skojarzenie z jedzeniem dla astronautów). Jak to działa i czy działa? Jakie są wrażenia osób, które jak dotąd próbowały takich produktów? Czy na pewno posiadają one w sobie wszystko, co potrzeba do zbilansowanej diety? Sprawdźmy!

Huel opinie i oceny internautów

W poszukiwaniu opinii o proszkowej żywności marki Huel, warto sięgnąć do nieprzebranych zasobów internetu. Jak się szybko okaże, znajdziemy to naprawdę pokaźną liczbę osób, która miała niedawno okazję próbować tego jedzenia i chętnie podzieliła się opiniami. Z przeglądu wynika niezbicie, że:

  • Szejki, batony i ciepłe dania rozrabiane z proszków Huel do postaci jedzenia rzeczywiście smakują. Potwierdzają to zarówno sportowcy, którzy w ramach testu przerzucili się na tydzień lub miesiąc całkowicie Huelowskiej diety, jak i osoby niemające ze sportem wiele wspólnego
  • Poza niekwestionowanymi, smakowymi walorami tych produktów, dla użytkowników ważna również była ich rzeczywista zawartość, a tu jeśli chodzi o nasycenie witaminami, minerałami i składnikami odżywczymi – nie można się było do zbyt wielu rzeczy „przyczepić”.
  • Ciekawość co do smaku produktów huel często była u blogerów większa niż chęć rzeczywistego i całkowitego przestawienia się na taką proszkową dietę, i tu wiele osób było autentycznie zaskoczonych jakością tego, co dostali. Nierzadko po pierwszej chęci skrytykowania produktu i próby udowodnienia, że proszek jest „fe” okazywało się, że po jego spróbowaniu – zmieniali zdanie.
  • Spożywanie produktów Huel daje nasycenie, lekkość i sprawia, że nie chce się podjadać
  • Internauci opisujący wrażenia i wystawiający marce huel opinie zachwycali się tym, jak wiele posiadają one adnotacji umieszczonych w opisie co do badań, jakie dany produkty przeszedł, ale jednocześnie brak im faktycznej możliwości wglądu w takie badania.
  • Bestsellerowe koktajle w proszku są świetne w każdym ze smaków, ale nie każdy z próbujących byłby gotów całkowicie odłożyć jedzenie i picie tylko na rzecz takiego produktu.
  • Jesteśmy przyzwyczajeni do różnorodności jedzenia i smaków, a także do różnej wizualnej formy podawania posiłków, a co za tym idzie stałe stykanie się z „tym samym” w szejkerze, szklance czy na talerzu, zdecydowanie nam nie odpowiada

Większość próbujących podkreśla ostatecznie, że chętnie wprowadziłaby do swojej diety produkty Huel, ale wyłącznie na zasadzie „od czasu do czasu” czyli czysto jak urozmaicenie, natomiast nie zgodziłaby się zastąpić całej swojej lodówki tylko tą formą jedzenia.