Siatkówka to niezwykły sport, w którym liczy się pasja, zaangażowanie, a także niekwestionowany talent. Bartosz Bednorz nieraz pokazał nam swoją doskonałą grę i miłość, która pozwala mu zdobywać kolejne sukcesy. Urodzony 25 lipca 1994 roku w Zabrzu polski siatkarz gra na pozycji przyjmującego w reprezentacji Polski, powołanie do szerokiej kadry dostał 2 kwietnia 2015 roku od trenera Stephane Antigi, we wcześniejszych latach grał w kadrze B. 20 kwietnia 2020 roku Bartosz podpisał dwuletni kontrakt z klubem Zenit Kazań, mieszczącym się w Rosji. 

Bartosz Bednorz  w grze 

Ten młody, zdolny siatkarz, grający pod numerem 10, ma na swoim koncie rozgrywki ligowe, europejskie, a także międzynarodowe. W lidze współpracował z takimi zespołami jak: 

  • AZS Częstochowa – w sezonie 2013 / 2014; 
  • Indykpol AZS Olsztyn – od 2014 do 2016 roku; 
  • PGE Skra Bełchatów – od 2016 do 2018 roku; 
  • Azimut Leo Shoes Modena – w sezonie 2018 / 2019 

Na rozgrywkach europejskich można go było dostrzec w drużynie PGE Skra Bełchatów i Azimut Leo Shoes Modena w latach 2016 – 2019. Bartosz Bednorz wystąpił także na Klubowych mistrzostwach świata w sezonie 2017/2018 jako gracz PGE Skry.

Jego prawdziwa kariera siatkarska zaczęła nabierać rozpędu już w 2011 roku na Mistrzostwach Polski Kadetów. W kolejnych latach – 2012 i 2013 – Uczestniczył w Mistrzostwach Polski Juniorów. Również w 2013 roku zyskał tytuł MVN, czyli sposób wyróżnienia dla najlepszego zawodnika danego meczu, a także tytuł najlepszego atakującego. Zdobył także Mistrzostwo Polski w latach 2017 i 2018. Kolejne sukcesy przyszły niebawem, kiedy to wraz ze swoją drużyną sięgnął po Superpuchar Polski, Włoch i Rosji. 

Poza siatkówką Bartosz Bednorz prowadzi niezwykle aktywne życie, w którym zdaje się ani na moment nie rezygnować ze sportu i rozwoju. Na jego koncie na Instagramie możemy zaobserwować ogromną aktywność, a także pasję, którą siatkarz chętnie dzieli się z innymi. Wśród zdjęć swojej drużyny przyjmujący relacjonuje swoje podróże, czas spędzony na siłowni, spotkania ze znajomymi, a także ogromną miłość do zwierząt.

Ta barwna postać przekazuje całe mnóstwo pozytywnych wartości, motywację, doskonały autorytet, a także przykład, z którego powinni garściami czerpać wszystkie osoby, poszukujące swojej ścieżki rozwoju. Mimo młodego wieku Bartosz wie, co jest dla niego najważniejsze i stale sięga po nowe sukcesy. W kolejnych rozgrywkach siatkarskich z całą pewnością oczaruje nas swoją doskonałą grą, także techniką, która od lat zdaje się być coraz lepsza.