Dawid Narożny urodził się 12 października 1989 roku. W świecie muzyki występował jako członek zespołu „Piękni i Młodzi”, jednak niedługo po rozstaniu z Magdą Narożną, które miało miejsce w 2019 roku, został wykluczony i rozpoczął swoją solową karierę. Tym razem związał swoją drogę życiową z Joanną, a jego była żona rozpoczęła wspólne życie z Krzysztofem. Jak obecnie wygląda życie byłego członka zespołu? Jak kształtuje się jego kariera i związek? Sprawdźmy! 

Dawid Narożny w życiu i na scenie 

Dawid Narożny tworzy niezwykle udany związek wraz ze swoja małżonką – Joanną Narożny. Po rozwodzie ze swoją ówczesną żoną, uporządkował swoje sprawy sercowe, rozpoczął samodzielną karierę i zdaje się być niezwykle szczęśliwy. Muzyk posiada dwójkę dzieci – Gabrysię i Marcela. Na wielu stronach internetowych artysta chętnie dzieli się kadrami z życia swojej rodziny i za każdym razem podkreśla jak ważna jest bliskość i wsparcie najważniejszych dla nas osób. 

W swojej karierze scenicznej Dawid stale pnie się po kolejnych szczeblach kariery i rozwija swój niekwestionowany talent. Były wokalista zespołu „Piękni i Młodzi” posiada już na swoim koncie własne nagrania, które najlepiej ukazują jego motywację do działania i chęć podejmowania nowych wyzwań. Zapewne każdy z nas słyszał jego piosenki „Zrobię z Ciebie Pannę Młodą”, „Prezent” czy też „Nosiłem Ci kwiaty”, nagrywane w ponadczasowym klimacie disco polo. 

Jak zaczęli się „Piękni i Młodzi”? 

Choć ten sławny zespół stanowi już przeszłość dla Dawida Narożnego, to jednak nie mogło zabraknąć krótkiego wspomnienia o rozwoju ich kariery. Początkowo Magda i Dawid występowali w innych zespołach, dopiero w 2012 roku, w Łomży powołali do życia nietuzinkową formację muzyczną, utrzymaną w stylu disco polo, w której skład wchodziła ich dwójka, oraz Daniel Wilczewski. Ich pierwsze koncerty odbywały się na weselach aż do momentu udziału w popularnym programie rozrywkowym „Must be the music. Tylko muzyka” w 2014 roku.

Pierwszy ,zaprezentowany przez nich, utwór na wizji nosił nazwę „Kocham się w Tobie”. Doskonały występ, rewelacyjne tempo, a także wspaniały głos zapewniły zespołowi zakwalifikowanie się do półfinałów. Na kolejnych eliminacjach Daniel, Dawid i Magda zaprezentowali „Niewiarę”, dzięki której znaleźli się w finale programu. Niedługo po zakończeniu „Must be the music. Tylko muzyka” zespół wydał swój pierwszy album studyjny o tym samym tytule, jaki nosiła piosenka finałowa. W kolejnych miesiącach ukazał się singiel „Ona jest taka cudowna”, który przyciągnął do nich niezwykle szerokie grono fanów.