Ewa Brodnicka to polska pięściarka, która na swoim koncie kilka tytułów z Polski i z zagranicy. Niedawno zadebiutowała w nowej dyscyplinie High League, która ostatnimi czasy stała się bardzo popularnym sportem. Jeśli interesują Cię informacje z życia prywatnego i zawodowego Ewy Brodnickiej, koniecznie zapoznaj się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Kim jest Ewa Brodnicka? [wiek, wzrost, waga, kariera zawodowa, ważenie, Boxrec]

Ewa Brodnicka urodziła się 7 czerwca 1984 roku. Pochodzi z Nowego Dworu Mazowieckiego. Ma 173 cm wzrostu i waży około 60 kilogramów. Amatorskie walki rozpoczęła w 2008 roku. Na ringu zadebiutowała 16 lutego 1993 roku w Pionkach, pokonując na punkty Pasę Malagic.

Kobieta, znana fanom boksu jako Kleo, ma na swoim koncie między innymi tytuł Mistrzyni Europy w kategorii lekkiej i Mistrzostwo Świata w kategorii super piórkowej. Do tej pory stoczyła 20 pojedynków, z czego z 19 wyszła jako niepokonana (w tym aż pięć o statusie mistrzowskim).

Kleo znana jest również z tego, że na czas ważenie wychodzi ubrana w efektowne stroje, które podobają się zwłaszcza jej męskim fanom.

Boxrec, strona internetowa poświęcona prowadzeniu aktualnych rejestrów bokserów zawodowych i amatorskich, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, w wadze super piórkowej klasyfikuje Brodnicką na 7. miejscu na świecie.

Ewa Brodnicka — High League

W 2021 powstała nowa organizacja MMA składająca się z tzw. freak fightów „High League”. Jej założyciele jest Malik Montana znany dotychczas z branży muzycznej.

W lipcu High League ogłosiła pojedynek Ewy Brodnickiej z influencerką Anielą Bogusz. Mimo doświadczenia i sukcesów, 28 sierpnia 2021 roku Brodnicka walkę przegrała.

Ewa Brodnicka — partner

Serce Ewy Brodnickiej jest prawdopodobnie zajęte. Wnioskować można to z Instagrama pięściarki, gdzie znaleźć można liczne zdjęcia z Tarzanem, który najprawdopodobniej jest jej miłością.

Ewa Brodnicka kontra Ewa Piątkowska

W 2015 roku doszło do najgłośniejszej walki w historii kobiecego boksu. Brodnicka walczyła z niepokonaną wówczas Ewą Piątkowską. Walka była zacięt,a bowiem kobiety prywatnie nie przepadają za sobą. Decyzją sędziów lepsza okazała się Ewa Brodnicka. Werdykt wywołał burzę zarówno w środowisku sportowym, jak i medialnym. Część osób, między innymi Przemysław Garczarczyk, polski dziennikarz specjalizujący się pięściarstwem na co dzień mieszkający w Stanach Zjednoczonych, nie zgadzało się z tą decyzją .

Piątkowska odegrała się po latach roku na sali sądowej, wygrywając z Brodnicką proces o pobicie. W 2017 roku w Sopocie Ewa Brodnicka miała ją uderzyć pięścią w twarz, co zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Sąd orzekł na korzyść Piątkowskiej.

Ewa Brodnicka — Ugotowani

Ewa Brodnicka wzięła udział w 8. sezonie programu Ugotowani. Jeśli chcielibyście obejrzeć jej kulinarne zmagania, odszukajcie odcinek nr 50.

Ewa Brodnicka — Instagram

Pięściarka prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @ewabrodnicka_. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 89,6 tysiące użytkowników tego serwisu. B25434246.296185398;dc_trk_aid=489196250;dc_trk_cid=146293254;ord=1637585461;dc_lat=;dc_rdid=;tag_for_child_directed_treatment=;tfua=;gdpr=;;ltd=