Mateusz Grzesiak to niezwykle charyzmatyczna postać, której nie sposób nie polubić, i którą na pewno warto poznać. Urodzony 3 kwietnia 1980 roku w Białym stoku mężczyzna jest terapeutą, polskim konsultantem, wykładowcą akademickim, oraz doktorem nauk ekonomicznych i społecznych. Oprócz tego ma na swoim koncie wiele książek związanych z zarządzaniem, marketingiem i psychologią. Ponadto Grzesiak jest twórcą Mixed Mentals Arts, czyli zintegrowanego modelu miękkich umiejętności. Doskonały Coah przyczynił się w dużej mierze do spopularyzowania rozwoju osobistego wśród Polaków. Jak wyglądała jego droga zawodowa? Przekonajmy się! 

Mateusz Grzesiak od początku 

Początek swojej kariery naukowej rozpoczął na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie miał przyjemność studiować na Wydziale Prawa i Administracji, a także na Wydziale Psychologii. Ponadto Grzesiak był stypendystą Uniwersytetu Reńskiego Fryderyka Wilhelma w Bonn. Obecnie jest doktorem nauk ekonomicznych i społecznych. W 2021 roku dodatkowo zdobył tytuł doktora z psychologii. 

Jego biznesowa działalność rozpoczęła się już w 2005 roku, jednak dopiero w 2013 Grzesiak został prezesem zarządu spółki Starway, która oferuje rozmaite szkolenia. Mateusz nie ogranicza swojej działalności szkoleniowej jedynie do granic kraju, bardzo często prowadzi kursy z zakresu strategii sprzedażowych, przywództwa i zarządzania dla firm także w Ekwadorze, Meksyku, Kolumbii, Brazylii, Niemczech, Anglii, Irlandii, Szwajcarii, Izraelu, Ukrainie i Słowenii. 

Od 2018 roku Mateusz Grzesiak jest ambasadorem kampanii HTC, oraz różnych marek ( między innymi New Balance) oraz twórcą własnych programów nauczania na uczelniach wyższych, które z powodzeniem realizuje jako prowadzący na studiach MBA, marketingu, przywództwa, zarządzania i trenerstwa. Jako ambasador występuje także w kampanii Odbaskowi.pl, której głównym celem jest promowanie noszenia odblasków i zwiększenie swojej widoczności na drogach. 

Ponadto ta niezwykła postać ambitnie angażuje się z w różnego rodzaju kampanie społeczne i charytatywne, z powodzeniem wspiera takie wydarzenia jak WOŚP, pracę Fundacji Mam Marzenie oraz Fundacji Między Niebem a Ziemią. Spotkać go możemy także podczas promowania przedsiębiorczości wśród kobiet. 

Doktor nauk ekonomicznych i społecznych zajmuje się także wspieraniem Polonii zamieszkującej tereny Anglii, Irlandii, Niemczech i USA oraz dzieci obarczonych mózgowym porażeniem dziecięcym. To niezwykle barwna postać, dzięki której świat naprawdę ma szansę stać się lepszym miejscem. Mateusz Grzesiak nie osiada na laurach, lecz stale wspiera swój samorozwój i motywuje innych do stawiania śmiałych kroków w przyszłość.