Wojciech Gola to niezwykle charyzmatyczna postać, którą mogliśmy poznać dzięki programowi „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”, w którym był obecny aż przez dziewięć sezonów. To właśnie tam rozpoczęła się jego popularność. Urzekł widzów swoim wdziękiem, wyglądem, poczuciem humoru, a także ogromną dawką dobrej zabawy. Urodził się w 1989 roku w Poznaniu.

Tuż po ukończeniu szkoły średniej rozpoczął studia turystyczne i rekreacyjne. W wolnym czasie uwielbia jeździć na motorze, trenować tajski boks, a także ćwiczyć na siłowni. Wojtek stanowi doskonałą motywację dla wszystkich młodych osób, które właśnie rozpoczynają swoją przygodę z nową aktywnością fizyczną. Obserwując rozwój właściciela FAME MMA każdy z nas może zdobyć nową motywację i chęci do dalszego rozwoju. Czym Wojtek Gola zajmuje się obecnie? Sprawdźmy! 

Wojtek Gola i sława 

Już od wielu lat możemy podziwiać niezwykłą galę FAME MMA, na której walczą najpopularniejsi youtuberzy, celebryci i influencerzy. To właśnie Wojciech Gola jest się współzałożycielem i pomysłodawcą tej sławnej federacji. W swojej karierze galowej miał okazję zmierzyć się w klatce z Joelem „JMX” Morrisonem, który prawym sierpowym powalił go na matę, a następnie zafundował mu mnóstwo ciosów w parterze. Ta przygoda sprawiła, że Wojtek miał złamane żebra, jednak należy pamiętać, że różnica wagowa i gabarytowa pomiędzy tymi dwoma zawodnikami była niezwykle duża. Podczas FAME MMA 6 Wojtek zmierzył się z Marcinem „Rafonixem” Krasuckim, co zaowocowało jego zwycięstwem dzięki zastosowaniu technicznego nokautu. Obecnie każdy fan popularnych walk celebrytów czeka z niecierpliwością na kolejne wydarzenie, dzięki któremu będzie mógł obejrzeć ciekawe techniki i sposoby na pokonywanie przeciwnika, a także ochronę przed niebezpiecznymi ciosami. 

Tuż po odejściu z Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy Wojtek rozpoczął swoją karierę Youtubera i inluencera. Jest znany w mediach społecznościowych, co potwierdza niespełna milion fanów, obserwujących go w popularnym serwisie – Instagram. Na co dzień Wojtek, wraz ze znajomymi. prowadzi projekt SQUAD na Youtube. Znaleźć możemy go także w aplikacji TikTok, w której chętnie dzieli się swoimi chwilami z codziennego życia, a także mnóstwem pozytywnej energii. 

Wojtek Gola to doskonały przykład osoby, która śmiało wspina się po kolejnych szczeblach, podejmuje trudne wyzwania i garściami czerpie z życia. Doskonale zorganizowany i zmotywowany mężczyzna z całą pewnością osiągnie całe mnóstwo sukcesów i nie zawiedzie swoich największych fanów.