Jednym z najbardziej pożądanych gadżetów dla zapalonych graczy i miłośników spędzania czasu przed ekranem jest konsola do gier. Ze względu na swoje szerokie możliwości i niezliczone propozycje zadowoli jednakowo amatorów gier przygodowych, wyścigów oraz gier towarzyskich, które są idealnym sposobem na spędzenie wspólnego czasu z przyjaciółmi. Chciałbyś dobrać idealny sprzęt, ale brakuje i oszczędności? Wybierz konsole na raty i ciesz się z możliwości sprzętu nawet tego samego dnia. 

  • Xbox series i PS5 na raty – na co warto zwrócić uwagę? 
  • Przeglądaj oferty w nowościach i kupuj gry na raty 

Xbox series i PS5 na raty – na co warto zwrócić uwagę? 

Produkty proponowane w sklepie internetowym to szeroka oferta, która z pewnością sprosta twoim oczekiwaniom. To na jaką konsole się zdecydować w dużej mierze uzależnione jest od twoich preferencji i upodobanych gier. Xbox series i PlayStation 4 oraz PlayStation 5 to popularne propozycje, których główną różnicą są propozycje obsługiwanych gier.

Jesteś fanem klasycznych wyścigów? Już nie możesz doczekać się, kiedy w sprzedaży pojawi się nowa wersja GTA? W takim przypadku najlepszym wyborem będzie PS5. Pamiętaj, aby podczas zakupu wziąć pod uwagę sprzęt, który już posiadasz w domu, czyli parametry telewizora i niezbędne akcesoria, które będziesz potrzebować do codziennego lub okazjonalnego grania. Typ konsoli to nie wszystko, istotna jest również pojemność dysku. Dlaczego to takie ważne? Większość gier wypuszczana jest w wersji cyfrowej, co oznacza, że nie otrzymasz jej na tradycyjnej płycie, a jedynie w formie do przechowywania na wbudowanym dysku. Im większa pojemność, tym więcej pozycji pomieści twój nowy sprzęt. 

Przeglądaj oferty w nowościach i kupuj gry na raty 

Pamiętaj, ze zaglądając do sklepu internetowego nie musisz skupiać się jedynie na konsoli. Z powodzeniem podczas jednych zakupów na raty możesz również dokupić niezbędne oprzyrządowanie jak pad, kontroler ruchu, kamerka, a nawet okulary VR. Co więcej, dobierz do tego odpowiedni gry i ciesz się rozrywką, o której do tej pory marzyłeś. 

Dostępne opcje to również doskonały pomysł na urodzinowy prezent, ważne wydarzenie, które należy uczcić, czy zbliżające się przyjęcie. Nie zwlekaj, dogodna propozycja rozłożenia zakupów na raty sprawi, że dokonanych zakupów nie odczujesz w swoim portfelu. Dla wszystkich nowych użytkowników przewidziany został zwrot wysokości 5% wydanej kwoty, co pozwoli ci odłożyć pieniądze na kolejne zakupy lub spłatę jednomiesięcznego zadłużenia.