Koszulki z napisami lub grafikami w tym sezonie cieszą się niesłabnącą popularnością. Nie tylko stanowią wygodny i uniwersalny element garderoby, ale dodatkowo prezentują się jako odzież funkcjonalna. Napis niejedno ma znaczenie, a i grafika może wiele mówić. Sprawdź, na co warto postawić!

Napis na odzieży może eksponować ulubioną markę albo popularne hasło, nawiązujące do rzeczywistości, jaka dzieje się na naszych oczach. Może nieś wartości, akcentować pasje lub prezentować Twoje stanowisko w ważnej sprawie. Aktualnie modne koszulki męskie z nadrukiem przypominają Ci, że to Ty jesteś panem swojego losu, inspirują, bawią i motywują do działań.

Najmodniejsze koszulki z napisem – sprawdź, jakie wybrać

Rynek zachwyca nietuzinkowością designu i niebanalną interpretacją męskiej koszulki z dodatkowym nadrukiem. Uwagę zawsze przykuwa napis lub motyw, które coś znaczą, bawią i edukują. Niejednokrotnie wywołują emocje.

Prostota zawsze w cenie

Męskie trendy stawiają na proste i uniwersalne koszulki. Wielu twórców promuje gładkie modele z dobrej gatunkowo bawełny. Całą ozdobę w tym przypadku stanowi oryginalny napis, cytat lub motto nawiązujące do sposobu życia i egzystencji. Świetnie sprawdzają się minimalistyczne modele, np. czarna koszulka męska z napisem: „Uwierz w siebie”. Dużym zainteresowaniem cieszą się warianty jednokolorowe z hasłem głoszącym: „Your life. Your T-shirt”, które podkreślają istotę wolnego wyboru i jego akceptację.

Wyróżniająca się oryginalność

W tym sezonie na szczególną uwagę zasługują również męskie koszulki udekorowane oryginalnym i osobistym napisem. To personalizowane T-shirty, których napis jest dostosowany do indywidualnych preferencji. Są kreatywne i często komunikują ważne informacje, np. „Będę tatą” lub „Jestem mistrzem ciętej riposty” – wywołują uśmiech, ciekawią i mają humorystyczny charakter.

Zwierzęce akcenty

 

Modne są trójwymiarowe postacie zwierząt – dominuje wilk, w popularnych odcieniach szarości kub brązu. Ciekawie prezentują się koszulki dla mężczyzn, których rękawy są wykończone printem prezentującym ociekający plaster miodu, a w centrum odzieży znajduje się duża pszczoła. Napis jest zbędny, bo doskonale wiesz, że taka odzież promuje ochronę tych pożytecznych owadów. Nie brak także uroczych akcentów z domowymi zwierzakami – koty i psy to motywy szczególnie dedykowane miłośnikom tych pupili.

 

Bajkowe wersje męskich koszulek

W tym sezonie królują motywy z postaciami ze znanych kreskówek, które często łączą się z zabawnym napisem. Wraca moda nie tylko na printy z charakterystycznymi bohaterami z bajek Disneya, ale aktualnie bardzo modny jest czeski „Rumcajs” i „Krecik”. Nie brak superbohaterów, którzy ratują świat od zagłady – Batmana, Supermana czy Spider-Mana. To drużyna, która zdobi męskie koszulki i łączy je coraz częściej nie tylko z rozpiętą koszulą, ale nawet z marynarką!

 

Świadomy wybór marki

Delikatne logo jest dalej w cenie. Świadczy o jakości i przywiązaniu użytkownika do marki. Wiele firm decyduje się również nawiązać współpracę z twórcami, którzy użyczają swoich rozpoznawalnych grafik na potrzeby stworzenia limitowanej linii ubrań. Taka personalizacja cieszy się obecnie dużą popularnością. Męska koszulka stanowi świetną przestrzeń na logo marki, które często oprócz znaku firmowego umieszcza motywujące hasła.

Garderoba ubrana w słowa oprócz mocnych haseł ma dodatkową zaletę. Łatwo komponuje się z innymi ubraniami, tworząc designerskie stylizacje. Zaopatrz się w kilka inspirujących koszulek, jeansy i sportowe bluzy męskie, by kreować casualowe odsłony ubioru. Wykorzystuj je w bardziej oficjalnych zestawach, wkładając męską koszulkę z nadrukiem pod marynarkę!