Tatuaże doskonale określają naszą osobowość. Mnóstwo wzorów i symboli, które regularnie możemy oglądać w Internecie pokazuje nam ile tak naprawdę jest gustów i upodobań wśród ludzi w każdym wieku. Mężczyźni, decydujący się na wykonanie swojego osobistego tatuażu, bardzo często wybierają napis lub ważny dla nich cytat. W ten sposób mają realną szansę na wyrażenie swojej duży, a także emocji, którymi każdego dnia się kierują. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru tatuażu i które napisy cieszą się największą popularnością? 

Tatuaż męski napis bez tajemnic 

Tatuaż męski napis może przybierać różne formy w zależności od jego umiejscowienia. Ozdabiając swoje plecy czy też klatkę piersiową możemy zdecydować się na długi cytat o mocnym i wyraźnym przekazie. W takich miejscach świetnie sprawdzą się także fragmenty wierszy lub książek, w których głównego sensu należy doszukiwać się między słowami. Osoby chcące wytatuować jedno słowo czy też bardzo krótkie motto mogą zdecydować się na umiejscowienie go na nadgarstku, przedramieniu, szyi czy też karku. W ten sposób ważna dla nas sentencja będzie dobrze widoczna dla innych. 

Rzeczą, na którą koniecznie musimy zwrócić uwagę jest czcionka tatuażu. Najprostsze motywy gwarantują nam doskonałą widoczność wszystkich liter, dzięki czemu odczytanie wybranego słowa odbędzie się bez większych problemów. Wymyślne czcionki, ukrywające w sobie wiele liter będą doskonałe dla osób, które główny przekaz cytatu chcą zachować jedynie dla wybranych. Poza tymi możliwościami możemy zdecydować się na połączenie grafiki z literami. Taki zabieg możemy uzyskać dzięki oznaczeniu pierwszej litery za pomocą symbolu. 

Ważnym aspektem jest także kolor. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na połączenie wodnych barw z estetycznie wykonanym napisem. W ten sposób wprowadzamy do swojego tatuażu odrobinę kreatywności i pokazujemy swoje prawdziwe „ja”. Dla większego spersonalizowania tatuażu możemy wykorzystać nie tylko litery, ale też liczby. 

Uwiecznienie na sobie ważnej dla nas daty czy imienia najbliższej osoby jest doskonałym wyrazem miłości i oddania. Wielu mężczyzn decyduje się na wytatuowanie daty narodzin swojego potomka czy też daty ślubu. Do prawdziwych hitów tatuażowych należą cytaty opisujące miłość do rodziny, patriotyzm i przywiązanie do kraju, a także slogany, które motywują do stałego rozwoju i walki. Takie tatuaże najczęściej wykonywane są w języku angielskim lub łacińskim, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wybrał napis wykonany po polsku.