Komfort i przyjemność, płynące z słuchania swoich ulubionych piosenek, jeszcze nigdy nie były tak duże. Doskonałe doznania dźwiękowe i rewelacyjne dopasowanie do kształtu głowy pozwalają zamienić każdą muzyczną podróż w niezwykłą wyprawę, do której chcemy ciągle wracać. Bezprzewodowe słuchawki JBL, działające dzięki funkcji Bluetooth to nie tylko komfort korzystania z telefonu, to także możliwość odtwarzania dźwięków na laptopie, tablecie, a nawet na nowoczesnym telewizorze. Jeżeli podczas oglądania ulubionego filmu zadzwoni nasz telefon to słuchawki natychmiastowo przełączą się w tryb połączenia, abyśmy mogli nie przegapić żadnego kontaktu. 

Słuchawki bezprzewodowe JBL to nieograniczone możliwości 

Pierwszą, niepodważalną zaletą słuchawek jest ich lekkość. Urządzenie bez trudu może być noszone nawet przez cały dzień. 115 g masy, połączone z doskonałej jakości materiałami sprawia, że odtwarzanie muzyki jest wręcz niewyczuwalne. Świetnej jakości bateria pozwala na słuchanie ulubionych utworów nawet przez 16 godzin, a funkcja szybkiego ładowania umożliwia nam naładowanie baterii do godzinnego słuchania nawet w pięć minut! 

Wbudowany przycisk sterujący pozwoli na łatwe i szybkie zmienianie piosenek, kontrolowanie głośności, odbieranie i zakańczanie połączeń, a także na uruchamianie Asystenta Google czy też – w przypadku oprogramowania iOS Siri. Wbudowany w słuchawkach mikrofon doskonale poradzi sobie z każdą rozmową telefoniczną. Funkcja wyciszania hałasu pozwoli naszemu rozmówcy zrozumieć każde słowo i doskonale przekaże nam wiadomość. 

Dzięki swojej składanej konstrukcji słuchawki nie zajmują dużo miejsca podczas podróży i mogą być zabierane ze sobą dosłownie wszędzie. Lekka, aczkolwiek trwała i wytrzymała konstrukcja pozwala na długie użytkowanie urządzenia przez wiele lat. Dzięki tym bezprzewodowym słuchawkom zyskasz doskonały komfort. 

JBL to renomowana firma, która zyskała ogromne uznanie na całym świecie. Produkty pochodzące od tego producenta znane są przede wszystkim z doskonałej jakości i spełnianiu oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz nausznych słuchawek bezprzewodowych możemy znaleźć także produkty wkładane bezpośrednio do uszu, lub zakładane za ucho.

Każda para nowych urządzeń, służących do bezprzewodowego przesyłania muzyki, to komfort dla użytkownika w każdej sytuacji. Dzięki nowoczesnemu wykończeniu bez obaw możesz używać słuchawek podczas wyczerpujących treningów, drogi do pracy, a nawet podczas ważnego spotkania. Doskonale opracowane kształty zagwarantują Ci wygodę przez cały dzień!