Każdy model mazdy jest nam doskonale znany. Te pojazdy są szczególnie cenione ze względu na swoją bezawaryjność, komfort i możliwość dostosowania każdego elementu do swoich potrzeb. Najnowsza mazda 3 charakteryzuje się całkowicie odmienioną kolorystyką, masą praktycznych udogodnień, a także komfortem, dzięki któremu nawet najdalsza podróż nie jest nam straszna. Przekonajmy się wspólnie co może nam zaoferować najnowszy model. 

Mazda 3 na pierwszy rzut oka 

Widząc po raz pierwszy najnowszy model mazdy śmiało możemy stwierdzić, że mimo wielu zmian twórcy pozostali wierni tradycji. Drapieżny przód pojazdu, wyposażony w doskonałej jakości światła nadaje modelowi doskonały charakter. Zastosowanie technologii Takuminuri w procesie malowania sprawia, że każdy samochód wygląda jakby był malowany ręcznie. Same kolory również pozostają nie bez znaczenia. Żywa paleta barw i ciekawe połączenia umożliwiają nowemu użytkownikowi stworzenie pojazdu pełnego ekspresji i nowoczesności, bądź samochodu z klasą, tradycją i niezwykłą duszą. 

Zaglądając do wnętrza pojazdu od razu możemy poczuć luksus i przestrzeń, które są nieodłącznymi elementami najnowszej Mazdy 3. Dopracowanie każdego szczegółu pozwoliło stworzyć doskonały samochód dla całej rodziny, w którym każda osoba ma dostatecznie dużo miejsca. Pod maską nowego modelu możemy znaleźć także silnik hybrydowy, który będzie dbał o mniejszą emisję dwutlenku węgla i sprawi, że nasze wydatki związane z tankowaniem będą znacznie mniejsze. 

Udogodnienia dla kierowców 

Oprócz nieskazitelnego wyglądu Mazda 3 oferuje nam mnóstwo udogodnień sprawiających, że przyjemność z jazdy zdaje się nie kończyć. Praktyczny asystent jazdy monitoruje i dostosowuje naszą prędkość do innych pojazdów, znajdujących się na drodze. System CTS posiada także wbudowaną funkcję pilnowania właściwego pasa ruchu. Dzięki niej z całą pewnością pozostaniemy po swojej stronie jezdni. 

Jeśli poczujesz się zmęczony lub senny to Twoja najnowsza Mazda z całą pewnością to wychwyci. Czujniki monitorujące ruch Twoich oczu wychwycą każdy spadek sił i zalecą Ci przerwę w podróży. Twórcy Mazdy 3 nie zapomnieli także o bezpieczeństwie. Napęd na 4 koła umożliwia równomierne rozłożenie mocy, dzięki którym pojazd zyskał doskonałą przyczepność na drodze. 

Prowadzenie najnowszej mazdy może być czystą przyjemnością. Dzięki maksymalnemu dostosowaniu samochodów do naszych potrzeb możemy być pewni, że każda przejażdżka przebiegnie bez najmniejszych zakłóceń. Najnowszy model pojazdu to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu, na który zasługuje każdy z nas.