Fani produktów od Apple zdecydowanie nie zawiodą się nowym urządzeniem. IPhone 12 do udoskonalona formuła wszystkiego, co jest nam znane z poprzednich modeli. Rewelacyjny wygląd – dostępny w dwóch rozmiarach z całą pewnością każdemu przypadnie do gustu. A łatwe i intuicyjne w obsłudze urządzenie świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji. Dzięki nowej i odświeżonej gamie kolorów każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Przekonaj się czym charakteryzuje się najnowszy iPhone i wybierz model, który zostanie z Tobą na długie lata. 

IPhone 12 krokiem do przyszłości 

Nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie Apple to doskonałe rozwiązanie dla wymagających klientów. IPhone 12 dostępny jest w dwóch rozmiarach – podstawowym, o przekątnej ekranu, wynoszącej  6.1 cali, a także w rozmiarze mini, którego przekątna wynosi 5.4 cala. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy wybrać urządzenie, które perfekcyjnie mieści się w naszej dłoni i spełnia wszystkie nasze potrzeby. Oba telefonu zostały wyposażone w wyświetlacz Super Retina XDR, który zapewnia doskonałą głębie kolorów, bogatą paletę barw, a także świetne użytkowanie. 

Wodoodporność to kolejna zaleta, dzięki której iPhone 12 jest niezwykle pożądany. Klasa IP68 pozwala na zanurzenie telefonu nawet na głębokość 6 metrów przez 30 minut. To rewelacyjne osiągnięcie, dzięki któremu bez obaw możemy zabrać telefon na każdą plażę, basen i jezioro. Udoskonalona bateria na dłużej zachowuje moc w urządzeniu, a system energooszczędny doskonale dopasowuje się do naszych potrzeb i bez zakłóceń odtwarza każdą aplikację. 

Kolejną ogromną zaletą są wbudowane – szerokokątny i ultra szerokokątny –  aparaty fotograficzne. Dzięki innowacjom każde nasze ujęcie będzie perfekcyjne. Nowy iPhone nie boi się ciemności, ani panoramy. Doskonałe funkcje i automatyczne, profesjonalne retuszowanie zdjęć pozwala nam na osiągnięcie najlepszych rezultatów. Dzięki automatycznej stabilizacji obrazów wykonasz rewelacyjne zdjęcia, które swoim efektem końcowym będą wyglądały niczym wyjęte z rąk zawodowego fotografa. 

Telefon wyposażony w system IOS 15 to doskonała wiadomość dla każdego, który ceni sobie bezpieczeństwo. Obecnie ten system uznawany jest za najbardziej osobiste oprogramowanie, cechujące się ogromną funkcjonalnością. Do odblokowania telefonu zostały użyte doskonałej jakości zabezpieczenia, w tym również czytnik Face ID, dzięki któremu nasz telefon będzie naprawdę bile strzeżony. Również bez zarzutu działa funkcja Apple Pay, dzięki której wykonasz wszystkie zakupy i zapłacisz za nie z pokładu telefonu.