Już na pierwszy rzut oka nowy głośnik JBL FLIP 5 wyróżnia się swoim doskonałym wyglądem. Kształt membrany doskonale generuje czysty i wysokiej jakości dźwięk, który zostaje odpowiednio uzupełniony basami. Bateria w tym nietuzinkowym urządzeniu pozwala na słuchanie ulubionych utworów aż przez 12 godzin, a wodoodporność IPX7 gwarantuje możliwość udostępniania muzyki na basenie, plaży, a także podczas ulewnego deszczu. Twórcy najnowszej technologii zadbali także o lepsze, głośniejsze brzmienie. Dzięki funkcji PartyBost możemy połączyć ze sobą dwa tożsame urządzenia i uzyskać prawdziwie dyskotekowy efekt. Czym jeszcze wyróżnia się najnowszy głośnik? 

JBL FLIP 5 dla każdego! 

Niepodważalną zaletą tego przenośnego urządzenia jest możliwość całkowitego dopasowania się do stylu użytkownika. Dzięki jedenastu kolorom do wyboru każdy z nas może znaleźć swój ulubiony odcień i odkryć na nowo doskonałe brzmienie każdej piosenki. Lekka waga urządzenia, wynosząca zaledwie 540 gramów, a także możliwość ustawienia go w pionie lub poziomie sprawia, że JBL FLIP 5 jest praktycznie doskonały na każdą okazję. Dzięki swojej kompaktowości (wymiary 181 x 69 x 74 mm) może być zabierany zarówno na krótkie spotkanie ze znajomymi, jak i w daleką podróż. 

Bezprzewodowy głośnik doskonale radzi sobie z połączeniem Bluetooth w wersji 4.2, a do pełnego naładowania potrzebuje zaledwie 2,5 godziny. W pudełku urządzenia oprócz głośnika i instrukcji obsługi znajdziemy także kartę gwarancyjną, która zapewnia nam bezpieczne użytkowanie i komfortową naprawę w przypadku usterek. Urządzenie bez problemu działa w połączeniu z nowoczesnymi smartfonami, tabletami, laptopami, a nawet telewizorami, posiadającymi odpowiednie parametry. Dzięki takim udogodnieniom możemy w mgnieniu oka zmienić swój zwykły salon w prawdziwe kino domowe. 

Grono zadowolonych użytkowników zdecydowanie poleca ten sprzęt ze względu na fenomenalne doznania muzyczne, a także możliwość połączenia się z innymi głośnikami JBL FLIP 5. Funkcja PartyBost jest szczególnie ceniona podczas imprez, kiedy doskonały dźwięk musi dotrzeć w każdy kąt. Przekonaj się jak głęboki może być dźwięk dzięki doskonałej technologii, zamkniętej w małej i zgrabnej obudowie. Nowoczesny wygląd, a także maksymalne dostosowane technologii do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników sprawia, że każdy z nas może cieszyć się doskonałym brzmieniem przez wiele długich lat. Wybierz swój nowy głośnik w korzystnej cenie i odkryj doskonałą jakość dźwięku na nowo.