Mini Cooper S pochodzący z 2021 roku to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto szuka nietuzinkowych, niezawodnych rozwiązań, połączonych z komfortem i perfekcyjną jazdą. Samochód w podstawowym, trzydrzwiowym wyposażeniu możemy kupić już za niewiele ponad 20 tysięcy złotych. W tej cenie oprócz kultowej estetyki zyskujemy 8 calowy, okrągły wyświetlacz radia – charakterystyczny dla tych modeli samochodów, czterocylindrowy, turbodoładowany silnik, a także całą masę wygód. Przyjrzyjmy się nowemu Mini z bliska i poznajmy korzyści z jego użytkowania! 

Nowości w Mini Cooper S  

Najnowszy model Mini dostępny jest z sześciobiegową ręczną skrzynią, która umożliwia sprawne i komfortowe pokonywanie nawet najdłuższych dystansów.  Zamontowana w nowym Mini Cooper S manualna skrzynia biegów posiada moc rzędu 189 KM, dzięki czemu pojazd cechuje się zrywnością i pewną jazdą. Dla osób ceniących sobie wygodę nie zabrakło również automatycznej skrzyni biegów, która została ulepszona. Za dodatkową opłatą możemy wyposażyć się w wersję pochodzącą z edycji specjalnej 1499 GT, która wyróżnia się elementami estetyki, nadającymi podstawowej wersji sportowego charakteru. 

Dla osób, które cenią sobie przestrzeń w pojeździe twórcy stworzyli pięciodrzwiowy model w nieco wyższej cenie. Taki samochód doskonale sprawdzi się podczas każdej podróży, nawet jeśli tylna kanapa jest zajęta przez najmłodszych. Kolorystyka w nowym modelu Mini doskonale trafia w gusta właścicieli. Dzięki dowolności łączenia kolorów możemy stworzyć perfekcyjny samochód, który będzie doskonale prezentował się na drogach. 

Klasyczny silnik o dużej mocy 

W podstawowej wersji Cooper S możemy znaleźć czterocylindrowy silnik 2.0 l o mocy 189 koni mechanicznych z napędem na przednie koła. Taki zabieg pozwala na zyskanie maksymalnej radości z jazdy i zdobywanie doskonałych osiągów. Dzięki testom, przeprowadzonym przez profesjonalistów możemy śmiało stwierdzić, że nowy model Mini rozpędza się do prawie 100 kilometrów na godzinę w niewiele ponad 6 sekund. 

Mini Cooper S w różnych wersjach 

W tym roku możemy spotkać różne wersje najnowszego Mini. Każda z nich charakteryzuje się całą masą udogodnień i praktycznymi rozwiązaniami, dzięki którym radość z jazdy zdaje się nie mieć ograniczeń. Spośród jakich modeli możemy wybrać swój wymarzony samochód? Oto one: 

  • Mini w Edycji Oksfordzkiej – dostępny już od 20 tysięcy złotych; 
  • Cooper Hardtop – zaczynający się średnio od 23 tysięcy złotych; 
  • Cooper S Hardtop – którego ceny rozpoczynają się od 27 tysięcy złotych; 
  • 1499 GT – możemy nabyć za niespełna 28 tysięcy złotych; 
  • Cooper Kabriolet – dostępny za około 28 tysięcy złotych; 
  • Cooper S Kabriolet – występujący w cenie 32 tysiące złotych.

Sprawdź jaki model pasuje do Ciebie najlepiej i wybierz niezawodne rozwiązanie, które pozostanie z Tobą na długie lata.