Marzysz o smartfonie, który będzie z Tobą zawsze, kiedy tego potrzebujesz? O doskonałej baterii, wodoodporności, rewelacyjnej jakości zdjęć i sztucznej inteligencji, która ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie? Doskonale! Poznaj najnowszego Samsunga Galaxy S21 – telefon na miarę wszystkich potrzeb. Oglądając go po raz pierwszy z całą pewnością zauważmy niebanalny design i wykończenie. Klasyczny, prosty tył rewelacyjnie leży w dłoni i dodaje elegancji, przód telefonu wzbogacony o szkło ochronne sprawia, że Samsung Galaxy S21 jest obecnie najmocniejszym i najtrwalszym telefonem spośród innych smartfonów tej marki. Przekonaj się co jeszcze kryje się w środku tego doskonałego urządzenia. 

Galaxy S21 – zobacz wszystko z bliska 

Z tyłu telefonu znajdują się aż 3 aparaty, które umożliwiają wykonanie fotografii nawet z 30 x zoomem. Video, nagrywane w 8K za pomocą telefonu możemy przybliżyć aż o 12 razy i w dowolnym momencie tworzyć swoje własne stopklatki. Takie ustawienia pozwalają nam na zachowanie wszystkich detali i dostrzeżenie nawet najmniejszego szczegółu. Oprócz tego telefon posiada funkcję Jednego Ujęcia, który umożliwia stworzenie aż 14 różnych zdjęć i filmów, dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Wśród wielu funkcji, ułatwiających tworzenie perfekcyjnych zdjęć znajdziemy takie wsparcie jak: kadrowanie, obiektyw szerokokątny, technikę timelapse. Z takim sprzętem każdy z nas może w mgnieniu oka stać się profesjonalnym fotografem, który nie przepuści żadnego ujęcia. 

Telefon umożliwia doskonałe i intuicyjne edytowanie zdjęć, dzięki czemu uzupełnianie swojego profilu w mediach społecznościowych jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Samsung Galaxy S21 nie boi się nawet nocnych ujęć. Czujnik Al umożliwia nam wykonywanie perfekcyjnych fotografii po zmroku i upiększy je w najlepszy, możliwy sposób. Ponadto doskonale dopasowany teleobiektyw gwarantuje wykonywanie realistycznych portretów, wzbogaconych miliardami kolorów. 

Bateria w nowoczesnym urządzeniu pozwala na cały dzień pracy bez zakłóceń, ponadto dzięki Galaxy S21 możemy naładować baterię w słuchawkach bezprzewodowych, bądź w innym telefonie. Mocny procesor, połączony z 8 GB RAMu gwarantuje zmiejszenie zużycia baterii i jeszcze bardziej wydajniejszą pracę. Nowy Smartfon Samsunga jest prawdziwą gwarancją dopasowania do naszych potrzeb. W urządzeniu znajdziemy wszystkie funkcje, których potrzebujemy na co dzień i w trakcie podróży. Ponadto dzięki bogatej ofercie akcesoriów możemy stworzyć swój indywidualny zestaw, który będzie z nami każdego dnia.