Smartwatche zdają się być nieodłącznym elementem wyposażenia wielu osób. Na ich popularność wpływa stale rosnąca liczna dostępnych funkcji, a także możliwość wychodzenia z domu na trening bez  telefonu. Większość tych drobnych urządzeń może być bez obaw użytkowana zarówno pod prysznicem, jak i na basenie, co przekłada się na ogromny komfort i praktyczność. Czym wyróżnia się najnowszy Xiaomi Mi Watch, spośród innych modeli dostępnych na rynku i dlaczego warto go wybrać? 

Xiaomi Mi Watch – ogromny skok w przyszłość, jakiego potrzebujesz 

Jesteś zapalonym sportowcem, który poszukuje precyzyjnego urządzenia, służącego pomiarom? A może właśnie zmieniasz swoje życie i pragniesz rozpocząć aktywność fizyczną, która skutecznie pozwoli pozbyć Ci się zbędnych kilogramów? Dzięki smartwatchowi, pochodzącego od Xiaomi to wszystko stanie się prostsze! 

Najnowszy zegarek posiada estetyczny wyświetlacz o przekątnej 1.39 „, który został wzbogacony o doskonałą rozdzielczość 326 ppi. Dzięki temu jest łatwy i przejrzysty do użytkowania zarówno przez osoby młode, jak i nieco starsze. Lekkość urządzenia to kolejny atut, który wpływa na nasze codzienne funkcjonowanie. Zegarek o wadze 32 gramów jest wręcz niewyczuwalny na ręce i może być noszony przez całą dobę. 3 kolory obudowy zegarka, dostępne w podstawowych wersjach gwarantują najlepsze dopasowanie do naszych codziennych i treningowych stylizacji. 

Twórcy Xiaomi oferują możliwość wyboru jednego spośród stu różnych tarczy zegarka, dzięki czemu możemy liczyć na perfekcyjne dopasowanie wyglądu do naszych preferencji. Wmontowany chip GPS 12 nm pozwala na wybór rzetelnej lokalizacji w dokładnym czasie. Ponadto bateria w nowym Xiaomi Mi Watch może działać bez przeszkód aż do 16 dni, to dokonała informacja dla osób, które stawiają na praktyczność i nie chcą martwić się o ciągłe ładowanie. 

Osoby starsze, otyłe i pracujące w stresujących warunkach mogą liczyć na stały pomiar tlenu, a także tętna – w momencie wykrycia podwyższonego ciśnienia urządzenie zawibruje. Wbudowany 24 godzinny pulsometr pozwala na dokładne monitorowanie stresu, snu, a także naszej energii. Ponadto smartwatch posiada aż 117 trybów sportowych i czujnik automatycznego rozpoczęcia treningu. Z takim urządzeniem nie musimy pamiętać o włączaniu dodatkowych usług i cieszyć się aktywnością fizyczną w dowolnym momencie. 

Zegarek można użytkować z telefonem wyposażonym w androida 5.0, a także z Iphonem posiadającym iOS 10.0 i nowszymi. Jeśli posiadasz taki sprzęt to wybierz nową opaskę treningową, która wypracuje u Ciebie dyscyplinę i poprawi każdy dzień!