Samsung The Frame to nietuzinkowy telewizor, który może Cię pozytywnie zaskoczyć. Twórcy tego urządzenia zadbali o każdy szczegół i opracowali sprzęt, który doskonale wkomponuje się nawet w najbardziej wymagającą przestrzeń. Na co dzień możesz wykorzystywać uroki nowego The Frame do oglądania swoich ulubionych filmów i seriali. Podczas eleganckiego przyjęcia ze swoimi znajomymi zdołasz w kilka chwil zmienić telewizor w doskonały obraz, który zdecydowanie wpłynie na estetykę Twojego wnętrza. Dlaczego The Frame jest wyjątkowy? Tego dowiesz się już za moment!

Samsung The Frame – piękno i klasa 

Współcześni twórcy telewizorów starają się, aby te urządzenia były niemal całkowicie pozbawione ram i cechowały się milowym krokiem w przyszłość. Marka Samsung w mistrzowski sposób pokazała nam, że nutka tradycyjni, połączona z nowoczesnością może stać się prawdziwym arcydziełem, które doskonale pasuje do naszych współczesnych czasów, a nawet wyprzedza je o wiek. Samsung The Frame to niezwykle estetyczny telewizor, posiadający technologię 4K, która odpowiada za głębię obrazu i uwydatnienie najmniejszych detali. Dzięki różnym rozmiarom urządzenia każdy z nas może z łatwością dostosować wybrany produkt do swojego wnętrza. The Frame może być bez obaw powieszony na ścianie lub ustawiony na półce, w obu kombinacjach odbiornik telewizyjny będzie wyglądał perfekcyjnie i do złudzenia przypominał realistyczny obraz. 

Na wyświetlaczu telewizora mamy możliwość oglądania wszystkich seriali i filmów, a także wyświetlania swoich ulubionych zdjęć lub dzieł sztuki. Samsung oferuje nam bogatą ilość obrazów, dostępnych w Art Store, które każdego dnia będą tworzyły w naszym wnętrzu doskonały klimat, wpływający na nasze samopoczucie. 

Osoby pracujące w domu z całą pewnością docenią osobistego asystenta w postaci The Frame. Telewizor umożliwia sprawne przeglądanie plików biurowych, a także podłączenie sprzętów niezbędnych do pracy, czyli takich jak mysz i klawiatura. Ponadto podczas wideokonferencji w każdej chwili możemy przenieść się na większy ekran. Wystarczy zainstalować aplikację SmartThings i cieszyć się nowym wymiarem komunikacji. 

Samsung The Frame to urządzenie warte uwagi nie tylko ze względu na niezwykle estetyczne wykonanie, ale też dzięki funkcjom, które każdego dnia ułatwiają nam życie. Telewizor wyposażony w sztuczną inteligencję zapewnia nam intuicyjną obsługę i gwarantuje niezwykłe przeżycia, dzięki stworzeniu własnego kina domowego. Przekonaj się jak wiele ma do zaoferowania najnowszy produkt Samsunga i zakochaj się w nim od pierwszego wejrzenia.