Sentino i Bedoes to dwójka artystów, którzy mogą liczyć na odbiór nie tylko polskich słuchaczy. Raperzy aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych i tworzą utwory na miarę XXI wieku. W pewnym momencie kariery, Sebastian Enrique Alvarez Pałucki i Borys Przybylski zdecydowali się połączyć swoje siły i stworzyć utwór, który doskonale oddaje ich charyzmę. W 2020 roku Sentino opublikował singiel „Onassis”, zapowiadający stworzenie nowej płyty, a następnie poinformował swoich fanów o współpracy z Bedoesem. Utwór „Brak słów” powstał dzięki zgraniu, zaangażowaniu i wielkiej współpracy. Jak obecnie wygląda współpraca raperów? 

Sentino i Bedoes – trudne początki, jeszcze trudniejszy koniec? 

Dzięki mediom społecznościowym fani obu artystów mogli zauważyć chęć współpracy Sentino z Bedoesem. W 2016 roku polsko – niemiecki raper zaproponował współpracę Borysowi i zaprosił go do swojego zespołu GMLL, jednak ten twardo odrzucił propozycję. W jednym z wywiadów czytamy, że artysta uznał propozycję Sentino za bezsensowną, ponieważ samodzielnie nie skontaktował się z głównym zainteresowanym, a jedynie wrzucił „nic nieznaczący post” na swój profil na portalu Facebook. 

Sentino uchodzi za rapera o ugruntowanej pozycji na rynku nie tylko polskim, ale także niemieckim. Sebastian Enrique Alvarez Pałucki urodził się 8 czerwca 1983 roku w Berlinie wschodnim. Swoją karierę muzyczną rozpoczął już w wieku 15 lat, kiedy wystąpił w swojej pierwszej walce freestylowej. Artysta dość wcześnie zrezygnował z dalszej edukacji i postawił na swój rozwój muzyczny. 

Podobne doświadczenie życiowe ma także Borys Przybylski, czyli sławny Bedoes. Polski raper tuż po zakończeniu gimnazjum ruszył swoją własną ścieżką, która po brzegi wypełniona była muzyką i chwytającymi za serca wersami. W swoich utworach, a także wypowiedziach, raper podkreśla, że jego życie w najmniejszym stopniu nie było sielanką. 

Po pierwszej próbie współpracy na kilka miesięcy zapadła cisza między tymi dwoma raperami. Dopiero w 2020 roku mogliśmy usłyszeć „Brak słów”, który mógłby dawać nam nadzieję na dalszy rozwój raperskiego duetu. Mimo bogatych planów na przyszłość i nadziei fanów już w 2021 roku nastąpił rozłam. Bedoes wraz z Blachą – innym raperem – odciął się od twórczości Sentino. Przyczyną takiego stanu rzeczy miało być nielojalne zachowanie polsko – niemieckiego rapera. Sebastian nagrał wówczas utwór wraz z Bambo The Smugglerem, który uchodzi za wroga obu polskich artystów. Ten cios nie pozostał bez konsekwencji. Sentino stracił kolejnych przyjaciół na polskiej scenie muzycznej.