Producenci nowoczesnych smartfonów prześcigają się w tworzeniu technologii, która doskonale ilustruje współczesne czasu i wychodzi naprzeciw wymaganiom wszystkich użytkowników. Galaxy Z Fold 3 to prawdziwy przełom, dzięki któremu każdy z nas może z łatwością wykonywać wszystkie codzienne obowiązki za pomocą jednego, prostego urządzenia. Nowoczesny telefon, składający się wzdłuż, daje nam możliwość korzystania aż z trzech różnych aplikacji w tym samym czasie, a rysik pozwala na sprawne zapisywanie treści i szkicowanie ulubionych obrazów. Czym jeszcze wyróżnia się to urządzenie? Przekonajmy się! 

Galaxy Z Fold 3 w nowym wymiarze

Nowoczesny produkt Samsunga umożliwia nam ustawienie go na dowolnym gruncie. Korzystając z zewnętrznego ekrany mamy do dyspozycji aż 6.2 cale, które doskonale odwzorowują funkcje klasycznego smartfonu, który znamy już od lat. Rozłożony ekran pozwala nam przenieść się w zupełnie nowy wymiar kina, gier, a także pracy. Po rozłożeniu telefonu ujrzymy ekran Infinity Flex o wymiarach 7,6 cali, w którym można zauważyć zniknięcie aparatu. Dzięki takiemu zabiegowi możemy w pełni cieszyć się głębią obrazu i korzystać z aplikacji na najwyższym poziomie. Ponadto wyświetlacz posiada moc 120 Hz, które gwarantują płynne odświeżanie aplikacji.  

Nie bez znaczenia jest także design nowego urządzenia. Obecnie mamy do wyboru trzy kolory, które z całą pewnością każdemu przypadną do gustu – czerń, butelkową zieleń i srebro. Taka kolorystyka doskonale odpowiada obecnie panującym trendom i sprawdza się w każdych warunkach. W trosce o komfortowe użytkowanie telefonu twórcy wyposażyli go w system wodoodporności IPX8, dzięki któremu użytkowanie smartfonu jest możliwe nawet w bardzo intensywnym deszczu! Konstrukcja wykonana została z wzmocnionego aluminium, które jest odporne na wielokrotne rozkładanie, składanie, a także na pisanie po ekranie. Szkło, wykorzystane do stworzenia ekranu, uchodzi obecne za najmocniejsze. Dzięki temu telefon może z powodzeniem przetrwać upadek nawet z wysokości 2 metrów. 

Bateria posiada pojemność 4400 mAh i oferuje całodzienne użytkowanie telefonu bez najmniejszych zakłóceń. Jeśli jej poziom będzie się obniżał to bez trudu ją naładujesz za pomocą szybkiej, tradycyjnej ładowarki, bądź ładowarki bezprzewodowej. Galaxy Z Fold 3 to przełom, na który wszyscy czekaliśmy. W jednym, złożonym urządzeniu możemy znaleźć wszystko to, czego szukaliśmy w wielu innych urządzeniach. Super wytrzymały i kompaktowy telefon pozwoli nam na długie i szczęśliwe użytkowanie przez wiele lat.