Wybierając idealny model smartwatcha musimy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Te cuda techniki doskonale sprawdzają się nie tylko podczas ćwiczeń. Nowoczesne modele umożliwiają odbieranie połączeń, wiadomości SMS i powiadomień z portali społecznościowych bez konieczności ciągłego noszenia telefonu komórkowego. Ponadto w dowolnym momencie możemy zmierzyć swoje ciśnienie, poziom tlenu a także skontrolować jakość swojego snu. Smartwatch może okazać się naszym najlepszym przyjacielem, który przypomina nam o treningu, zwraca uwagę na nasze zdrowie i wspiera nasz rytm dnia. Jak wybrać najlepszy produkt, który zostanie z nami na długie lata? Przekonajmy się! 

Smartwatch ranking

Tak naprawdę nie ma jednego, idealnego rankingu smartwatchów, który będzie odpowiadał każdemu. Wszystko zależy od tego, czego naprawdę oczekujemy od inteligentnego zegarka. Pośród wielu produktów, dostępnych na rynku, możemy wyróżnić modele, które charakteryzują się największą praktycznością i posiadają grono zadowolonych klientów. Pierwszym z takich urządzeń jest Samsung Galaxy Watch 3, 45 mm.  

Dzięki temu urządzeniu możemy przeprowadzić dokładne badanie EKG, sprawdzić ciśnienie krwi, a także saturację, czyli poziom natlenienia krwi. Nieprawidłowe wyniki badań sygnalizuje nam alert, wyświetlający się na ekranie. Ponadto Samsung Galaxy Watch 3 monitoruje nasz sen, trening i wyświetla nam komunikaty z telefonu. Dodatkowa funkcja upadku pozwala na automatycznie wysłanie wiadomości SOS wraz z naszą lokalizacją pod wybrany numer kontaktowy. Ponadto smartwatch umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych i słuchanie muzyki online bez konieczności zabierania ze sobą telefonu. Zegarek ten wymaga ładowania średnio co 2 dni. Samsung Galaxy Watch 3 doskonale sprawdza pasuje do mężczyzn, posiadających duże nadgarstki. 

Nieco mniejszym urządzeniem jest Samsung Galaxy Watch 3 41 mm, który z całą pewnością pokochają Panie. Taki sprzęt pozwala na wykonanie EKG, pomiar pulsu, ciśnienia i przeprowadzenie profesjonalnego treningu fitness. Ten wodoszczelny produkt doskonale mieści się na damskim nadgarstku i wyróżnia się precyzyjnym, modnym wykonaniem. Ze względu na mniejszy rozmiar wymaga częstszego ładowania niż jego większa wersja. 

Nieco tańszym smartwatchem jest Huawei Watch Fit, który możemy kupić już za około 400 złotych. Ten zegarek posiada nieco mniej funkcji, niż jego droższe odpowiedniki, jednak bateria wytrzymująca nawet do 10 dni skutecznie przekonuje do zakupu wiele osób. Powyższe modele cieszą się mnóstwem pozytywnych opinii i są najczęściej polecane przy zakupie. Przekonaj się czy któryś z nich odpowiada Twoim potrzebom i wybierz najlepszy produkt.