Stylowa biżuteria dla każdego mężczyzny

Biżuteria stała się w ostatnich latach nieodłącznym elementem męskich stylizacji. Efektowne naszyjniki, stylowe bransolety, eleganckie spinki do mankietów czy minimalistyczne nieśmiertelniki nadają niepowtarzalnego charakteru nawet najprostszej męskiej stylizacji. Jaka biżuteria męska jest polecana w tym sezonie?

Naszyjniki męskie na każdą okazję

Mężczyźni szukający twarzowej biżuterii powinni zainteresować się naszyjnikami. Mają do wyboru naszyjniki z kamieni naturalnych, lawy wulkanicznej, stali szlachetnej, sznurka, a także rzemienia. W zależności od stylizacji mogą zdecydować się na naszyjnik krótszy lub dłuższy, z dodatkową ozdobą lub bez. Bardzo efektownie prezentują się naszyjniki łączące w sobie kilka rodzajów kamieni naturalnych, naszyjniki z ozdobami w postaci motywów morskich (stery, kotwice, kompasy), a także naszyjniki z efektownymi beadsami.

Spinki do mankietów dla mężczyzny ceniącego ponadczasową elegancję

Mężczyźni, którzy na co dzień zmuszeni są ubierać się bardzo elegancko i nie mający możliwości eksperymentowania z biżuterią mogą zdecydować się na zakup personalizowanych spinek do mankietów. W sprzedaży dostępne są spinki z różnokolorowej stali szlachetnej, o matowej, drapanej lub błyszczącej powierzchni. Choć spinki są niewielkie, można na nich wygrawerować swoje inicjały, a czasem nawet krótki napis. Dodatek naszych ulubionych spinek do mankietów sprawi, że nawet bardzo formalna stylizacja będzie się wydawała bardziej dopasowana do nas.

Łańcuszki i łańcuchy do casualowych i wyjściowych stylizacji

Mężczyźni w każdym wieku chętnie sięgają po łańcuszki i łańcuchy. W tej chwili możemy wybierać spośród łańcuchów na szyję męskich wykonanych z różnokolorowych metali. Najbardziej popularne są te ze srebrnej, złotej i czarnej stali szlachetnej. Pamiętajmy, że łańcuch będzie wyglądał dobrze tylko wówczas, gdy idealnie go dopasujemy. Powinien mieć odpowiednią długość, grubość (mężczyźni bardzo drobni nie będą wyglądać dobrze w wyjątkowo masywnych łańcuchach), a także barwę dostosowaną do naszego typu kolorystycznego (przykładowo mężczyźni o ciepłym typie kolorystycznym najlepiej wyglądają w złocie).

Obrączki i sygnety męskie dla ceniących nowoczesność i klasykę

Ciekawym dodatkiem do każdej stylizacji będą obrączki i sygnety męskie. W zależności od naszych potrzeb możemy zdecydować się na biżuterię klasyczną (na przykład złote lub srebrne obrączki bez żadnych ozdób) lub bogato zdobioną (na imprezę świetnie sprawdzą się ażurowe obrączki męskie).

Breloki dla mężczyzn, którzy nie przepadają za klasyczną biżuterią

Są mężczyźni, którzy nie są przekonani do klasycznej biżuterii, jednak nie chcą całkowicie rezygnować z atrakcyjnych gadżetów. To między innymi dla nich przeznaczone są fantazyjne breloki. W nadchodzącym sezonie bardzo modne są breloki z nieśmiertelnikami (ich wielką zaletą jest możliwość wykonania unikalnego graweru), a także breloki ze sznurka lub rzemienia.

Biżuteria z grawerem idealna na prezent 

Od wielu sezonów popularnością cieszy się biżuteria z grawerem. Chętnie sięgają po nią osoby szukające dodatków unikalnych, jedynych w swoim rodzaju. Jeżeli chcemy mieć pewność, że nikt oprócz nas nie ma podobnej biżuterii, najprościej jest wykonać na niej wymyślony przez siebie grawer.

Dodatki z grawerem są chętnie wybierane na prezent. Decydując się na zakup takiego upominku, pamiętajmy, że będzie on odpowiedni jedynie dla osoby, z którą łączą nas bliskie relacje. Możemy podarować ją tacie, dziadkowi, synowi, bratu, partnerowi, a także wszystkim osobom, które będą miały ochotę nosić biżuterię z dedykacją od nas.