Męskie tatuaże umieszczone na przedramieniu mogą wyglądać niezwykle estetycznie zarówno w eleganckiej koszuli, jak i przy krótkim podkoszulku w letnie dni. Dzięki wielu wzorom i pomysłom tatuatorów coraz więcej osób decyduje się na tę osobliwą dekorację skóry. Przedramię jest doskonałym miejscem na swój pierwszy tatuaż ze względu na łatwy sposób pielęgnacji i możliwość kontrolowania procesu gojenia się. Sprawdź jakie wzory cieszą się największą popularnością, może któryś z nich przykuje Twoją szczególną uwagę. 

Tatuaż męski przedramię – las na dłoni 

Mężczyźni zdecydowanie częściej niż kobiety wybierają na przedramieniu wzór lasu. Ogromne drzewa mogą swobodnie ciągnąć się już od dłoni aż po samą pachę, a doskonałe cieniowanie zapewnia unikalność i porażający efekt. Las jest symbolem wolności i dzikości, a ponadto symbolizuje harmonię z naturą. W pierwszym skojarzeniu wielu z nas opisuje las jako miejsce tajemnicze, w którym dom znajduje wiele zwierząt. Leśnie drzewa i krzewy pozwalają poczuć spokój i zregenerować siły. Doskonale dopasowane do tatuażu motywy zwierzęce dodatkowo wzbogacają efekt całego dzieła. 

Wysokie góry jako propozycja na tatuaż męski przedramię 

Równie dużym zainteresowaniem cieszą się obrazki związane z górami i zachodami słońca. Bycie ponad problemami, które z pewnej odległości zdają się być niczym to marzenie wielu osób. Jeśli od dawna czujesz, że Twoje serce na dobre zostało w górach to może warto zdecydować się na ten nietuzinkowy sposób wyrażenia swoich emocji? Górskie pasma można łatwo połączyć z różnego rodzaju kwiatami, księżycem, potokiem, rzeką czy też chmurami. Dobrym pomysłem jest tez umieszczenie w górskim klimacie drobnego cytatu, który najlepiej opisuje nasze emocje. 

Wilki, niedźwiedzie, króliki czy też jelenie to także doskonała propozycja męskiego tatuażu na przedramię. Każde ze zwierząt cechuje inna osobowość, wybierz swojego czworonożnego patrona, który najlepiej odpowiada Twojemu charakterowi i stwórz z niego pamiątkę na całe życie. Jeżeli jeszcze wahasz się przed wykonaniem swojego pierwszego tatuażu i obawiasz się efektu końcowego to na dobry początek możesz wybrać minimalistyczny wzór, który z czasem da się łatwo rozbudować, bądź pozostawić jako samodzielną ozdobę. Tatuaże mniejszych rozmiarów można także łatwo modyfikować. W przypadku gdy z biegiem czasu Twoje dzieło przestanie Cię zachwycać będziesz mógł je usunąć lub przykryć innym malunkiem, który lepiej oddaje Twoją osobowość i uzewnętrznia ważne dla Ciebie cechy.