Tatuaże są prawdziwą dewizą dzisiejszych czasów. Obecnie nikogo nie dziwi widok drobnego malunku na skórze – wręcz przeciwnie, na tak odważny krok nierzadko decydują się także starsze osoby. Dzieło sztuki, uwiecznione na ciele doskonale przedstawia naszą osobowość, a także odwagę. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad wizytą w profesjonalnym studio tatuażu to koniecznie wybierz wzór, który najbardziej przemawia do Twojego serca. Pierwszy tatuaż wcale nie musi być duży i drapieżny. Drobny tatuaż na przedramieniu może okazać się strzałem w dziesiątkę, po którym jeszcze bardziej pokochamy ten rodzaj zdobień. Poznaj najpopularniejsze męskie wzory i wybierz perfekcyjną dekorację! 

Tatuaż męski na przedramieniu – wzory 

Obecna moda na tatuaże pozwala nam na obejrzenie mnóstwa gotowych prac, a także szablonów w Internecie. Dzięki wielu motywom i propozycjom możemy znaleźć to, co nas najbardziej interesuje i stworzyć niepowtarzalną grafikę, która będzie zdobiła nasze ciało przez wiele długich lat. 

Jednym z modniejszych motywów skórnych malowideł jest czas. Wielu ludzi wybiera symboliczne wzory z datami, zegary z dokładnie opracowaną godziną, a nawet kartki z kalendarza. W ten sposób chcą uwiecznić ważną dla siebie chwilę i na zawsze zachować ją w pamięci. Najczęściej widujemy takie tatuaże, symbolizujące dzień narodzin dziecka, początek małżeństwa, a także datę odejścia bliskiej sercu osoby. 

Odwrotnym wzorem jest róża wiatru, kompas, a także mapa. Taki tatuaż na przedramieniu doskonale opisuje wolność i chęć stałych podróży. Mężczyźni wybierający ten wzór zazwyczaj są otwarci i gotowi na nowe wyzwania losu. Jako konformiści łatwo przystosowują się do nowych sytuacji i nie ma dla nich żadnych ograniczeń. 

Oczywiście stale w centrum uwagi pozostają tatuaże z motywem zwierzęcym. Bardzo często możemy zauważyć męskie przedramię, ozdobione malowidłem wilka, lisa, jelenia czy też węża. Każde z tych zwierząt prezentuje inne cechy charakteru, jednak to, co ich łączy to dzikość i niezależność, będąca sensem życia. Może to także dobry wzór dla Ciebie? 

Zestawienie najpopularniejszych tatuaży z powodzeniem zamykają geometryczne wzory. Zamknięty układ rysunku przedstawia sztywne ramy, którymi na co dzień w życiu kieruje się posiadacz. W tak przygotowanym projekcie wszystko jest na swoim miejscu i ma swój cel. Jeśli i Ty kierujesz się harmonią i żyjesz według jasno określonych reguł to koniecznie sprawdź motywy o grubych ramkach i pewnej kresce, na pewno któryś sprawi, że Twoje serce zabije mocniej.