Tatuaż to doskonały sposób na wyrażenie siebie. Taki rodzaj dekoracji nie tylko pozwala nam określić swoją osobowość, ale też przedstawia nas nieznajomym w najlepszy możliwy sposób. Tatuaże rękawy cechują się odwagą, jednak wymagają dokładnie opracowanego projektu. Męskie wzory zachwycają stylem, kolorystyką, a także przeslaniem. Wybór odpowiedniego szablonu i studia tatuażu nie należy do łatwych wyzwań. Za takie zdobienie ciała nierzadko musimy zapłacić kilka tysięcy, a efekt końcowy pozostaje z nami do końca życia. Sprawdź jakie dzieła cieszą się największą popularnością i co dokładnie opisują. 

Tatuaże rękawy, męskie wzory bez tajemnic 

Męski rękaw może rozpoczynać się już od dłoni i kończyć w okolicach barku. W przypadku takiego zdobienia musimy ocenić nasz charakter pracy a także widoczność tatuażu na co dzień. Jeżeli nie chcemy, aby nasze nowe dzieło było widoczne dla każdego to spokojnie możemy wybrać wzór rozpoczynający się nieco powyżej nadgarstka. Dzięki temu jego ukrycie będzie możliwe pod koszulą, swetrem, kurtką lub bluzą i dostępne tylko dla wybranych osób. 

Tatuaże rękawy cechują się różnorodnością. Dobrze skomponowany projekt powinien być ze sobą całkowicie zgodny. W sieci internetowej możemy znaleźć całe mnóstwo inspiracji i gotowych wzorów, jeśli jednak zależy nam na indywidualności to wybrane studio bez trudu przygotuje dla nas perfekcyjną grafikę. Jeszcze przed wybraniem konkretnej daty wybrania tatuażu możemy wybrać się na rozmowę do danego tatuatora, podczas której przekażemy mu swoje zainteresowania, pasje i nadzieje, a on zajmie się całą resztą. 

Tatuaże przedstawiające elementy mechaniczne należą obecnie do elity wszystkich zdobień. Taka dekoracja doskonale pasuje do osób interesujących się samochodami, nowoczesną technologią, a także tych, którzy od życia wymagają spokoju i harmonii. Rysunek przedstawiający tłoki pokazuje nas jako ludzi uporządkowanych i ceniących sobie dobrze wykonaną pracę. 

Las uwidoczniony na ręce to prawdziwa zapowiedź przygody i niezależności. Mężczyźni wybierający ten wzór są odważni, nieco chaotyczni i pełni swobody. Dzieło prezentujące matkę naturę w najlepszym wydaniu może być pełne fantazji, koloru i uroku a symbolika to prawdziwe morze możliwości. Oprócz tych dwóch popularnych wzorów wiele osób wybiera motywy bajkowe. Przedstawieni bohaterowie pozwalają utożsamiać się z wybranymi cechami charakteru i pozwalają nam stale czuć się młodo. 

Tatuaż to odważna decyzja, którą należy dobrze przemyśleć. Jeśli nie jesteś gotów na wykonanie całego rękawa to warto na początek zacząć od jednego, niewielkiego elementu, a z czasem dopełniać swoją koncepcję kolejnymi malowidłami w wybranym motywie.