Marka Vistula od lat tworzy odzież o wyjątkowym i inspirującym charakterze. W kategorii męskich kurtek widać to szczególnie: idealnie skrojone i podążające za nowoczesnymi trendami, a jednocześnie tradycyjne, męskie i wyraziste. To bardzo sprawne połączenie tradycyjnego krawiectwa, które sięga solidnego i bardzo drobiazgowego wykonania z aktualną modą i klasycznymi fasonami.

Czym wyróżniają się kurtki Vistula?

W dziale Vistula kurtki możemy dziś znaleźć całą gamę arcyciekawych produktów, które opracowano z myślą o nowoczesnym mężczyźnie. Takim, który ceni oryginalność i niepowtarzalność odzieżowego wzornictwa i jednocześnie nie chce rezygnować ze sprawdzonych, klasycznych form. Vistula od lat udowadnia, że w dziedzinie mody męskiej jest na polskim rynku graczem kluczowym. Swoją odzież tworzy ponad podziałami, pozwalając klientom z najprzeróżniejszych krańców modowych inspiracji znaleźć w swoich sklepach coś dla siebie.

Vistula kurtki to:

  • Ekologia – w ramach poszczególnych kolekcji męskie kurtki i płaszcze szyte są z organicznych tkanin i materiałów, które po zużyciu w stu procentach nadają się do recyklingu.
  • Umiejętność łączeni bieżącej mody z potrzebą zachowania klasycznie męskich firm odzieżowych
  • Propozycje dla każdego wieku: znajdą tu coś dla siebie zarówno mężczyźni dojrzali, jak i dopiero wkraczający w dorosłe życie. Młodzież, biznesmeni, przedsiębiorcy i luzacy, którzy lubią nosić na sobie po prostu wygodne i porządne, a zarazem pasujące do ich stylu rzeczy
  • Dodatkowe podszewki i liczne kieszenie (zarówno zapinane na napę, jak i nakładane)
  • Różnorodność tkanin i wypełnienia

Okazje i wyprzedaże: W sklepach Vistula organizowane są częste i do tego bardzo atrakcyjne, sezonowe wyprzedaże. Na przełomach różnych pór roku można trafić na zniżki sięgające kilkudziesięciu procent, ale i akcje promocyjne typu drugi produkt dwadzieścia procent taniej, trzeci produkt trzydzieści procent taniej itd. Właściciele marki dbają o to, by odświeżać swoją ofertę i jednocześnie cieszyć portfel swoich klientów kuszącymi wyprzedażami.

Ciekawostka: oficjalny sklep internetowy Vistula wychodzi naprzeciw klientom o wysokich wymaganiach. To dla ich wygody stworzono w nim system wielowymiarowych prezentacji wizualnych, na których można zobaczyć kurtki męskie nie tylko na zdjęciach, ale i w ruchu. Do wielu kurtek i płaszczy załączone jest video pokazujące modela w danej odzieży w ruchu, w kilku pozycjach. To ułatwia zobaczenie, jak kurtka się układa w czasie chodu i podjęcie łatwiejszej decyzji zakupowej – szczególnie wtedy, gdy kupujemy online.