• Rusza kampania marki Volkswagen Samochody Dostawcze dedykowana modelom Volkswagen California i Grand California: dostępność od ręki, pięć lat gwarancji i atrakcyjne raty

Poznań, 1 marca 2023 r. Właśnie wystartowała kampania dedykowana modelom Volkswagen California i Grand California. Oba modele dostępne są od ręki, posiadają 5-letnią gwarancję i atrakcyjne finansowanie. Dodatkowo przy zakupie Volkswagena California bagażnik rowerowy otrzymuje się w cenie samochodu.

Dłuższy wakacyjny wyjazd, czy choćby przedłużony weekend nad morzem, jeziorem, czy w górach – spędzanie wolnego czasu w kamperze, niezależnie, w gronie najbliższych i często z dala od utartych szlaków, od kilku lat przeżywa w naszym kraju prawdziwy rozkwit. Eksplozja zainteresowania kamperami to lata 2019 – 2022, a wszystko wskazuje na to, że ten rok będzie kontynuacją tego trendu. Z danych za ostatnie lata jasno wynika, że rynek kamperów w Polsce wyraźnie i dynamicznie się rozwijał. W 2018 zarejestrowano w sumie 518 nowych samochodów kempingowych, co stanowiło wzrost o ponad 50% w stosunku do roku poprzedniego. W 2019 roku było ich już 724, w 2020 – 1040, a w 2021 aż 2191 sztuk! 2021 rok zakończył się zatem wzrostem polskiego rynku o ponad 100% w stosunku do roku 2020, a marka Volkswagen Samochody Dostawcze jest tu jednym z niekwestionowanych liderów rynku. Na naszych drogach widzimy coraz więcej kamperów w różnych wersjach. Modele zabudowane fabrycznie, ale także integry, półintegry, campervany – wszystkie dostarczają swym użytkownikom maksymalnej satysfakcji, komfortu i możliwości spędzenia kilku, czy kilkunastu dni tam, gdzie się chce i jak się chce.

„Marka Volkswagen Samochody Dostawcze oferuje swym klientom całą gamę wygodnych, nowoczesnych kamperów: od kompaktowego Caddy California, do dużego domu na kołach – Volkswagena Grand California. Już 1 marca, mając na względzie ogromne zainteresowanie ze strony klientów, marka rusza z kampanią promującą nowego Volkswagena Californię 6.1 oraz Volkswagena Grand Californię. Obecna oferta jest bardzo atrakcyjna – samochody dostępne są od ręki, posiadają pięcioletnią gwarancję fabryczną, objęte są bardzo korzystnym finansowaniem 102,9% i promocyjnym ubezpieczeniem komunikacyjnym 0,9%. To naprawdę świetna propozycja w kontekście zbliżającego się sezonu wiosenno-letniego, zwłaszcza dla tych, którzy od dawna obiecują sobie, że w ten właśnie sposób chcą spędzić najbliższy urlop” – podkreśla Patryk Grzeczka, dyrektor marketingu marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Najważniejsze jednak jest to, że wybrane modele kamperów Volkswagen Samochody Dostawcze dostępne są od ręki. Wystarczy udać się do najbliższego salonu sprzedaży marki lub sprawdzić dostępność w internecie, na dedykowanej stronie https://od-reki.vwdostawcze.pl/