Najnowsza konsola PlayStation 5 to prawdziwa gratka zarówno dla wielkich fanów gier, jak i dla osób początkujących. Przełomowa technologia i najszybszy dysk SSD sprawiają, że wybrana rozgrywka ładuje się błyskawicznie, a doskonałe efekty Trigger dają realną szansę całkowitego wciągnięcia się w prawdziwy świat gry. Wibracje, imitujące efekty występujące na ekranie pozwalają na całkowite poświęcenie uwagi zabawie i tworzą ją na nowo. Bezprzewodowy kontroler Dualsense to jeszcze więcej komfortu dla gracza, przekonaj się sam na co stać tą nowinkę techniczną! 

PlayStation 5 także z przyjaciółmi! 

W nowym PS5 znajdziemy funkcję umożlwiającą wchodzenie w interakcję z innymi posiadaczami konsoli. Wbudowany mikrofon wystarczy uruchomić jednym kliknięciem, jeżeli zaś chcesz w pełni skupić się na grze to tak samo łatwo możesz go wyłączyć. Twórcy PlayStation 5 zadbali także o udostępnianie swoich wyników na innych urządzeniach PS, Network, a także w mediach społecznościowych, to doskonała okazja do zbudowania swojej pozycji w rankingu i pochwalenia się osiągniętymi rezultatami. 

Najnowsza konsola stawia przede wszystkim na błyskawiczny czas reakcji. Dzięki natychmiastowemu wczytywaniu się zainstalowanych gier gracz może jeszcze szybciej cieszyć się zabawą. Wbudowana została także funkcja śledzenia promieni, dzięki której wszystkie efekty wizualne stają się jeszcze bardziej realistyczne i dostępne dla użytkownika. 

Wydawać by się mogło, że powyższe cechy to prawdziwy szczyt możliwości, jednak producent zadbał także o niezwykle żywe kolory. Kiedy konsola podpięta jest do telewizora, posiadającego funkcję HDR, użytkownik może odkryć na nowo gamę kolorów i jeszcze mocniej wczuć się w prezentowaną rozgrywkę. Ponadto ekrany 4K gwarantują dostrzeżenie nawet najmniejszego szczegółu w rozgrywce, tutaj nie tylko zagramy w emocjonującą grę, lecz także przeżyjemy cały scenariusz na najwyższym poziomie. Realistyczny świat gier jest możliwy także za sprawą 120 klatek na sekundkę. To – jak dotąd – najlepszy wynik, który przyniósł nowemu PS5 całe grono fanów. 

Dla osób chcących poznać pełne możliwości nowego PS5 mamy doskonałą wiadomość – z tej konsoli można korzystać nie tylko z bezprzewodowymi padami, ale także w połączeniu z okularami VR. Niezwykły świat ponad 4 tysięcy gier widziany na nowo to coś, czego absolutnie nie można przegapić. Jeśli szukałeś perfekcyjnej konsoli, która zaspokoi wszystkie Twoje zmysły to właśnie ją znalazłeś. Wybierz swoją ulubioną rozgrywkę i traf do świata, w którym możesz być kim tylko chcesz!