Żabson to jedna z tych osób, której młodszemu – i nieco starszemu pokoleniu – wcale nie trzeba przedstawiać. Ciekawa barwa głosu, teksty o podwójnym przekazie i dopasowanie się do potrzeb muzycznych osób w różnym wieku zagwarantowały raperowi mnóstwo wiernych fanów. Nagrywanie najnowszych piosenek to jednak nie jedyne wyzwanie dla artysty. Ostatnimi czasy Żabson musiał zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem, jakim jest choroba. Co stało się ze sławnym raperem? Jakie środki musiał zastosować, aby wyzdrowieć i czy znów wróci do grania? Sprawdźmy! 

Żabson – choroba i leczenie 

Na profilu społecznościowym znanego rapera pojawiła się informacja, że Żabson zmaga się z ciężką chorobą, która zmusiła go do wycofania się na jakiś czas z rynku muzycznego. Niepokojące wieści szybko odbiły się echem wśród jego fanów i setki osób czekały na dalsze informacje. Jak wiadomo w 2021 roku Żabson zachorował na koronawirusa. Czy jego obecny stan zdrowia, a także kilkumiesięczna terapia, jest skutkiem przebytej infekcji? 

Sławny raper poinformował nas na swoim Instagramie, że przeszedł sześciotygodniową terapię dożylną, która miała za zadanie wspomóc jego zdrowie. W jednym z wpisów możemy przeczytać: 

Nie było mnie tu trochę a to jest główny powód. Ostatnie 2 tygodnie, a ogólnie 6 tygodni w tym roku, minęło mi na ciężkiej terapii dożylnej jakimiś zabójczymi lekami. Dzisiaj jest ostatni dzień i nic mnie tak nie cieszyło jak koniec tego gówna. Musiałem się na chwilę wycofać, bo nic pozytywnego nie miałbym do przekazania. A trip raport z wyniszczania organizmu nie brzmi jak dobra zabawa. Tak czy siak, trzymajcie kciuki za powodzenie leczenia.

Ten wpis z całą pewnością nas trochę uspokoił – artysta mówi bowiem o zakończonym leczeniu, jednak pozostaje obawa o końcowy efekt. Żabson prosi swoich odbiorców o wsparcie i dobre myśli, związane z jego zdrowiem. Jak wiadomo, mimo przebytej choroby Żabson obiecuje nam kolejne nagrania, na które niecierpliwością czeka szerokie grono fanów. 

Sam o sobie mówi, że zawsze doceniał zdrowie i życie, a przez to, co go spotkało w ostatnim czasie, jeszcze mocniej zwraca uwagę na swoją doczesność i cieszy się każdym dniem w dobrej kondycji. Po zakończonym leczeniu raper zdecydował się na stworzenie kolejnych nietuzinkowych utworów muzycznych, charakteryzujących się – jak zawsze – dobrym przekazem i zabawą słowem. 

Z całą pewnością każdy z nas ma nadzieję, że problemy zdrowotne Żabsona to już daleka przeszłość i życzy mu samych sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.