Ford wprowadza nowy pakiet off-roadowy Black Diamond, który zwiększa terenowe możliwości i podkreśla styl Bronco Sport. Nowy pakiet jest dostępny do wszystkich wersji Bronco Sport z roku modelowego 2023. Dzięki niemu poszerza się też grono nabywców, którzy mogą wziąć udział w szkoleniu Bronco Off-Roadeo.

  • Pakiet off-roadowy będzie dostępny do wszystkich wersji Forda Bronco Sport z roku modelowego 2023.
  • Pakiet Off-Road – dostępny również do Bronco w wersjach Big Bend i Outer Banks – obejmuje 4 stalowe osłony, które chronią układ przeniesienia napędu na cztery koła.
  • Każdy nabywca Bronco Sport bezpłatnie otrzyma zaproszenie do udziału w szkoleniu Bronco Off-Roadeo wraz z opieką instruktora podczas jazdy po trudnych szlakach.

– Poszukiwaczom przygód, którzy z Bronco Sport chcą wydobyć jeszcze więcej oferujemy nowy pakiet off-roadowy Black Diamond, który zwiększa trenowe możliwości auta oraz zapewniamy udział w szkoleniu Bronco Off-Roadeo, pokazującym na ile stać SUV-a marki Ford – mówi Mark Grueber, kierownik ds. marketingu samochodów dla entuzjastów. – Dzisiaj prawie 90% nabywców Bronco Sport, którzy biorą udział w Bronco Off-Roadeo, deklaruje chęć ponownego wyruszenia w teren. Dzięki temu szkoleniu aż 97% klientów ma lepszą wiedzę na temat jazdy w terenie i większą pewność siebie za kierownicą.

2023 Bronco Sport Black Diamond Off-Road Package
2023 Bronco Sport Black Diamond Off-Road Package available April 2023. (courtesy Bronco Nation)

Pakiet Off-Road – dostępny również w Bronco w wersjach Big Bend i Outer Banks – obejmuje cztery stalowe osłony, które chronią kluczowe obszary układu przeniesienia napędu na cztery koła, w tym metalową osłonę podwozia z przodu, osłonę zbiornika paliwa i osłonę kanistra. Zarezerwowane dla Bronco w tej wersji są 17-calowe, aluminiowe, półmatowe obręcze kół Carbonized Grey z terenowymi oponami w rozmiarze 225/65, które zapewniają dużą przyczepność do podłoża. Dla podkreślenia wyjątkowego stylu, pakiet zawiera czarną, matową grafikę na pokrywie silnika z małym logo konia Bronco, a także grafikę w dolnej części nadwozia z napisem Bronco na drzwiach kierowcy i pasażera z przodu.

Szkolenie Bronco Off-Roadeo jest teraz dostępne dla klientów wszystkich wersji Bronco

Począwszy od samochodów z roku modelowego 2023, każdy nabywca Bronco Sport bezpłatnie otrzyma zaproszenie do udziału w szkoleniu Bronco Off-Roadeo wraz z opieką instruktora podczas jazdy po trudnych szlakach.

Wszystkie cztery miejsca, w których odbywają się szkolenia Bronco Off-Roadeo wystawiają umiejętności kierowców na próbę na kilometrach wyselekcjonowanych tras. I wszystko w ciągu jednego dnia. Jednocześnie, trasy pokazują możliwości i osiągi dwu- i czterodrzwiowego Bronco oraz Bronco Sport.

Bronco Sport Black Diamond Off-Road Package
2023 Bronco Sport Black Diamond Off-Road Package available April 2023. (courtesy Bronco Nation)

Miejsce każdego ze szkoleń zostało zaprojektowane z myślą o wszystkich kierowcach, niezależnie od poziomu ich umiejętności. Oferują one niezapomniane wrażenia z jazdy po przygotowanych szlakach. Szkolenia prowadzą eksperci jazdy w terenie, którzy pokazują uczestnikom, jak najlepiej wykorzystać ogromne możliwości Bronco. Udział w takim szkoleniu jest najlepszym sposobem na zbudowanie pewności siebie za kierownicą, na poszerzenie umiejętności związanych z jazdą w terenie i na poznania wszystkiego, co mają do zaoferowania modele Bronco.

Szkoły Bronco Off-Roadeo znajdują się w Horseshoe Bay w Teksasie (niedaleko Austin), w Mt. Potosi w Newadzie (niedaleko Las Vegas), w Moab w stanie Utah oraz w Gilford w stanie New Hampshire.

Zimą, w weekendy, działają ośrodki Bronco Off-Roadeo w Moab i w Horseshoe Bay

Dodatkowe emocje w ośrodkach Bronco Off-Roadeo w Moab w stanie Utah i w Horseshoe Bay w Teksasie zapewniają zimowe warunki, które poszerzają ich – i tak już bardzo bogate – możliwości. Życia w stylu Built Wild można doświadczyć wyjątkowo intensywnie w tych dwóch ośrodkach szkoleniowych przez cały rok.

Bronco Sport Black Diamond
2023 Bronco Sport Black Diamond Off-Road Package available April 2023. (courtesy Bronco Nation)