• California Center – Volkswagen Samochody Dostawcze zaprasza do stacji dealerskich dedykowanych kamperom
  • Ekspercka wiedza i profesjonalne doradztwo dotyczące zakupu i serwisowania kampera
  • Gama kamperów marki Volkswagen Samochody Dostawcze dostępna od ręki

Poznań, 14 października 2022 r. Zmieniający się model spędzania wakacji, czasu wolnego, czy nawet krótkich weekendowych wyjazdów sprawił, że na przestrzeni ostatnich kilku lat wyraźnie wzrosło zainteresowanie klientów kamperami. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze odnotowała znacznie większą sprzedaż tego typu modeli ze swojej gamy: Caddy California, California 6.1 i Grand California. Obserwując rynkowe trendy, z myślą o klientach marka uruchomiła nowy projekt – California Center. To ogólnopolska sieć autoryzowanych stacji dealerskich i serwisowych Volkswagen Samochody Dostawcze, specjalizujących się w kamperach.

California Center oferuje klientom duży wybór samochodów ekspozycyjnych, park samochodów do jazd testowych, a także możliwość wynajmu wybranego Volkswagena California. Dodatkowo poszerzoną ofertę akcesoriów, profesjonalną obsługę i przede wszystkich wysoko wyspecjalizowany serwis. Zespół doświadczonych mechaników specjalizuje się także w naprawach i konserwacji zabudowy mieszkalnej oraz elementów kamperowych. Na miejscu skorzystać można też z usługi montażu dodatkowych akcesoriów z oferty dostępnej na stronie www.vwdostawcze-sklep.pl lub bezpośrednio u dealera.

„Jesteśmy przekonani, że California Center, to unikalny projekt, który niewątpliwie stanie się benchmarkiem na rynku motoryzacyjnym pod kątem kompleksowej obsługi klientów zainteresowanych zabudowanymi fabrycznie kamperami” – podkreśla Piotr Chyrek, Dyrektor Rozwoju Sieci Dealerskiej Volkswagen Samochody Dostawcze. „Pierwszymi stacjami dealerskimi, które dołączyły do projektu są: Centrum Samochodów Dostawczych CityMotors z Gdańska, Dealer Zimny z Piotrkowa Trybunalskiego i Centrum Samochodów Dostawczych Auto Group Luzar z Krakowa-Wieliczki. Z biegiem czasu do projektu dołączać będę kolejne stacje dealerskie, dzięki czemu zapewnimy klientom dostęp do wyspecjalizowanych punktów sprzedaży i serwisu California Center w różnych regionach Polski.”